wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Sterowniki RGB, ściemniacze led2 » Czujniki ruchu
Zmiana języka
PolskiAngielskiNiemieckiRosyjskiCzeski
Waluta
Kontakt
Hity sklepowe
Opinie o produktach
Statystyka
  • Aktualnie klientów na stronie: 14
  • Sklep odwiedziło: 2749778 klientów
  • Sklep działa od: 10-10-2010
Chmura tagów

Czujniki ruchu

Czujniki ruchu

Inteligentne oświetlenie led to całe mnóstwo rozwiązań, dzięki czemu spełniają one wymagania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Nieodłącznym elementem każdego zestawu oświetleniowego jest czujnik ruchu, dzięki któremu oświetlenie może włączać się wtedy, gdy użytkownik chce wejść do danego pomieszczenia, skorzystać ze schodów czy klatki schodowej.

 

Nowoczesne czujniki ruchu można montować wszędzie, gdzie oświetlenie nie jest potrzebne na stałe, a jedynie wtedy, gdy ktoś z niego korzysta. Świetnie sprawdzą się przede wszystkim na klatkach schodowych, schodach wewnętrznych i zewnętrznych oraz w połączeniu z oświetleniem posesji. Czujniki ruchu, często też będące czujnikami zmierzchu to zaawansowane technologicznie urządzenia, które zapewniają wygodę oraz funkcjonalność codziennego użytkowania. Są bardzo czułe i reagują zawsze, gdy ktoś chce skorzystać z danego pomieszczenia, a także reagują na kierunek ruchu. Nie włączą się, gdy ktoś jedynie przechodzi obok. Nie reagują również na zwierzęta domowe, nie ma więc obaw, że oświetlenie będzie włączało się za każdym razem, gdy obok przebiegnie domowy pupil.

 

Czujniki ruchu mają wysokie parametry techniczne, są sprawne i niezawodne. Posiadają możliwość regulacji czułości, mogą się więc włączać wtedy, gdy ktoś wchodzi do pomieszczenia lub dopiero wtedy, gdy na przykład wchodzi na schody. Czujniki są kompatybilne z nowoczesnymi sterownikami, tworząc z nimi kompletny zestaw umożliwiający regulowanie oświetlenia.

 

Poza doskonałą funkcjonalnością, czujniki ruchu są wykonane z wysokiej klasy materiałów, gwarantujących sprawne działanie przez długi czas, bez względu na warunki panujące w otoczeniu. Można je bez obaw montować również na zewnątrz. Są odporne na działanie wilgoci i niskich temperatur. Inwestując w czujniki ruchu można mieć pewność, że oświetlenie będzie działało zgodnie z indywidualnymi potrzebami użytkowników. Szeroki wybór modeli gwarantuje, że każdy znajdzie czujnik, który spełni wszystkie oczekiwania.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości
Tylko promocje

01234
0
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl