wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Oświetlenie LED
Dodatkowe opcje przeglądania
Kontakt
Hity sklepowe
Opinie o produktach
Zmiana języka
PolskiAngielskiNiemieckiRosyjskiCzeski
Waluta
Chmura tagów

Oświetlenie LED

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

Rozwój w dziedzinie technologii LED dał możliwość realizacji nowych wyzwań w zakresie  oświetlenia. Oświetlenie LED  rozwija się bardzo dynamicznie poprzez m.in. miniaturyzację, dłuższy okres użytkowania, wzrost efektywności i wytrzymałości. Nakłady na badania i rozwój pozwoliły na znaczny wzrost jakości diod świecących. W połączeniu z twórczym projektowaniem technologia ta położyła fundamenty pod nową generację najnowocześniejszych produktów.

Oświetlenie LED jest  idealne do uzyskania różnorakiej  scenerii zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz. Uzyskiwane efekty świetlne mogą być rozproszony lub skupione, a projektant czy też inwestor posiada pełną swobodę w użyciu pełnej gamy kolorów. Użycie jednokolorowych diod LED lub RGB ( czerwonego, zielonego i niebieskiego – otwiera nowe możliwości miksowania barw z różnych opraw lub w obrębie jednej oprawy. Aby osiągnąć zamierzony efekt świetlny dodatkowo stosuje się  regulację oświetlenia umożliwiając użytkownikowi kontrolę nad wzajemnym oddziaływaniem kolorów, ich intensywnością lub powrót do wcześniejszych ustawień. Taki zakres możliwości stawia oświetlenie LED w pozycji uprzywilejowanej w stosunku do tradycyjnych źródeł światła.  

Oprawy ze źródłami diodowymi wyposażone w dedykowane układy optyczne  pozwalające na uzyskiwanie zarówno w pionie jaki i poziomie indywidualnych efektów oświetlenia. LEDy są doskonałym rozwiązaniem dla projektów, w których najważniejszy jest kolor. Ich monochromatyczne światło jest nie tylko najlepsze pod względem czystości barwy, ale także nie emituje szkodliwych długości fal zarówno w części nadfioletowej, jak i podczerwieni.


Przejdź do strony głównej
01234
0