wyszukiwanie zaawansowane
» Żarówki led
Sterowniki schodowe, oświetlenie schodów - katalog <===

Zmiana języka

PolskiAngielskiNiemieckiRosyjskiCzeski

Kontakt

Opinie o produktach

Statystyka

 • Aktualnie klientów na stronie: 5
 • Sklep odwiedziło: 1999233 klientów
 • Sklep działa od: 10-10-2010

Żarówki led

Żarówki led
Żarówki LED to najnowsze osiągnięcie techniki i innowacyjności w zakresie oświetlenia. Łączą w sobie energooszczędność, perfekcyjne wzornictwo i funkcjonalność użytkową Żarówki LED pobierają tylko kilka watów mocy deklasując konkurentów w tej konkurenci.  Ani żarówki żarowe ani świetlówki nie są w stanie im dorównać.  Dodatkowym atutem jest możliwość wyboru barwy światła zarówno białej ciepłej, neutralnej jak i białej zimnej. Niektóre oferowane modele mają  możliwość współpracy ze ściemniaczami co dodatkowo zwiększa ich zastosowanie. Można ich używać jako światła dekoracyjnego jak i głównego w naszym miejscu pracy czy odpoczynku. 
 
Dbasz o środowisko? Myślisz o przyszłości swoich dzieci i wnucząt? Jeśli tak to żarówka LED jest naturalnym wyborem dla Ciebie – jest przyjazna dla środowiska  w przeciwieństwie do świetlówek żarówki LED nie zawierają rtęci – bardzo niebezpiecznego rakotwórczego pierwiastka. W produkcji żarówek LED wykorzystuje się substancje, które po ich wyeksploatowaniu będzie można zutylizować i ponownie wykorzystać. Technologia LED wykorzystuje to co najlepsze czyli efektywność. Żarówki LED mają świecić a nie grzać. Żarówki w porównaniu z tradycyjnymi żarówkami praktycznie nie wydzielają ciepła. Pobierana energia jest przetwarzana na energię świetlną a nie cieplną. Żarówki LED z gwintami GU10 czy MR16 z łatwością zastąpią dotychczas używane przez Państwo w szafkach i sufitach halogeny.
 
Często się Państwu palą żarówki? Pewnie tak. Jak dokładnie przeczyta się to co napisane na opakowaniu okazuje się, że zwykła żarówka świeci około 1000 godzin , świetlówka około 6000 godzin, przy czym jej żywotność skraca jej również włączanie i wyłączanie. Jak sobie poradzić z tą niewątpliwą niedogodnością?  Żarówka LED eliminuje te niedogodności: niezwykle długa żywotność. żarówek LED,  Żywotność naszych wszystkich produktów LED to nie mniej niż ż 25.000 godzin pracy i ponad 10000 cykli włącz wyłącz. Tego nie mogą zaoferować ani żarówki tradycyjne ani świetlówki. Żarówki LED z soczewkami pozwalają dobrać kąt pracy do miejsca użytkowania. Żarówki LED dostępne są w różnych temperaturach barwowych – białej ciepłej, neutralne i białej zimnej. 

Żarówki tradycyjne jak i świetlówki bardzo łatwo zastąpić żarówkami LED. Oferujemy gotowe rozwiązania ze znormalizowanymi gniazdami: LED E27, LED E14,  LED GU10, LED MR16, LED G4, LED G9. Nie ma więc potrzeby wymiary dotychczas użytkowanych opraw . Przy zmianie halogenów 12 V na żarówki LED  doradzamy zmianę transformatora. Odpowiednie zasilacze LED są oczywiście dostępne w naszej ofercie. 
 

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Żarówki LED

 

Trzeba przyznać otwarcie – żarówki LED to najnowsze osiągnięcie techniki, a zarazem i innowacyjności w zakresie wykorzystywanego w naszych domach oświetlenia. Coraz częściej nabywane przez szukających oszczędności Polaków doskonale łączą w sobie energooszczędność, perfekcyjne wzornictwo i funkcjonalność użytkową. Dlaczego zyskały tak dużą popularność? Głównym powodem jest to, że żarówki LED podczas świecenia pobierają zaledwie kilka watów mocy przez co kładą na łopatki swoich przeciwników w tej konkurencji. Na próżno szukać artykułów świetlnych, które będą w stanie im dorównać. Zostało udowodnione, że ani żarówki żarowe ani świetlówki nie wypadają zbyt dobrze w zestawieniu z żarówkami LED.

 

Kupujący żarówki LED cenią sobie możliwość wyboru bardzo światła. Każdy wykazuje inne indywidualne potrzeby i preferencje, przez co taki wybór daje nam możliwość je zaspokoić. Na rynku dostępne są żarówki LED charakteryzujące się emitowaniem barwy ciepłej, neutralnej, jak również barwy zimnej. Bez większych trudności dobierzesz barwę, która będzie idealnym dopełnieniem Twojego wnętrza. Tak się składa, że niektóre z proponowanych przez nas modeli mają możliwość współpracy ze ściemniaczami, co w prosty sposób zwiększa ich zastosowanie. Wystarczy rozbudować nieco konstrukcję, by móc cieszyć się większą funkcjonalnością wybranej lampy. Ściemnianie i rozjaśnianie światła daje nam możliwość perfekcyjnego dostosowania mocy świecenia żarówek LED do swoich indywidualnych potrzeb.

 

Podczas szukania zastosowań żarówek LED nie trzeba się w żaden sposób ograniczać. Mogą one zarówno pełnić rolę światła dekoracyjnego, jak również grać pierwsze skrzypce w miejscu przeznaczonym do pracy lub odpoczynku. To od Ciebie zależy, jaką rolę będzie pełnić wybrane przez Ciebie oświetlenie. Pamiętaj by wybrać takie, które w 100% spełni Twoje oczekiwania. Zanim dokonasz zakupu wybranego oświetlenia koniecznie zastanów się, jaką ma ono rolę w danym miejscu odgrywać. Będziesz w nim czytał, uczył się, pracował czy może wypoczywał, leżał i oglądać telewizję? Bierz pod uwagę, że do zwykłego relaksu nie potrzebujesz tak mocnego światła jak do pracy i nauki, co jest dosyć istotne podczas wyboru konkretnego oświetlenia.

 

Żarówka LED jest najczęściej wybieraną żarówką przez ludzi dbających o środowisko, którym zależy na przyszłości swoich dzieci i wnucząt. I nie ma się czemu dziwić, gdyż jest ona przyjazna dla środowiska, w przeciwieństwie do tradycyjnych świetlówek nie zawiera w sobie rtęci – bardzo niebezpiecznego dla człowieka i rakotwórczego pierwiastka. Coraz częściej odchodzi się od stosowania rtęci w przedmiotach codziennego użytku ze względu na fakt, że produkty takie jak żarówki mogą się zwyczajnie rozbić, a obecna w nich rtęć bez większego problemu może wydostać się na zewnątrz i mieć szkodliwe działanie na nas i naszych bliskich.

 

W ciągu ostatnich kilku lat technologia LED zyskała wielu zwolenników, jak również cieszy się stosunkowo dużą popularnością na rynku oświetleniowym. Głównym atutem żarówek przyczyniającym się do takiego stanu rzeczy jest emitowanie przez nie intensywne światło, o przyjemnej dla oka barwie. Dodatkowe dla sympatyków żarówek LED liczy się także dużo mniejsze zużycie energii, jakie zapewniają. Można śmiało powiedzieć, że zakup tego typu oświetlenia jest bardzo opłacalny. Inwestycja zwraca się już po kilku miesiącach użytkowania. Zapewne najbardziej zainteresuje Cię fakt, że biorąc pod uwagę perspektywę stosowania tego typu żarówek przez lata można liczyć na całkiem spore oszczędności rzędu stu, a nawet kilkuset złotych.

 

Nie każdy wie, że świetlówki LED emitują dużo mniej dwutlenku węgla oraz szkodliwego promieniowania UV, w porównaniu z innego rodzaju oświetleniem. Zależy Ci na ochronie środowiska i nie przyczynianiu się do pogorszenia jakości życia przyszłych pokoleń? Jeśli tak to oświetlenie typu LED powinno się znaleźć także i w Twoim domu.

 

Trzeba podkreślić, że do produkcji żarówek LED wykorzystuje się substancje, które po ich wyeksploatowaniu z łatwością będzie można zutylizować i ponownie wykorzystać. Ma to dosyć duże znaczenie w szczególności dla osób, które dbają o środowisku i nie chcą przyczyniać się do jego zanieczyszczania. Sama technologia wykorzystuje to co najlepsze, czyli efektywność. Bo chyba każdy zdaje sobie sprawę z tego, że głównym zadaniem żarówek jest świecenie, a nie grzanie. I tak właśnie działają żarówki LED. W porównaniu z tradycyjnymi żarówkami wyłącznie świecą, a nie emitują ciepła do otoczenia. Nie trudno się domyślić, że cała pobierana przez nie energia przetwarzana jest tylko i wyłącznie na energię świetlną, a nie ciepną, z czym można się spotkać w żarówkach innego typu. Żarówki LED wyposażone w gwinty GU10 czy MR16 doskonale zastąpią używane zapewne przez większą część naszych klientów w szafkach i sufitach halogeny. Miej świadomość tego, jakie ma wady i zalety dane oświetlenie i wybieraj do swojego domu tylko takie żarówki, które będą się możliwie najlepiej sprawdzać.

 

Na tapetę warto wziąć również żywotność żarówki. Nie da się ukryć, że niektóre z żarówek żywot kończą dosyć szybko, co objawia się stosunkowo szybkim przepaleniem. Jeśli dokładnie przeczytamy to co producent umieścił na opakowaniu zakupionej przez żarówki można zauważyć, że zwykła żarówka będzie służyć nam przez około 1000 godzin, a świetlówka 6 razy więcej, co da nam łącznie 6000 godzin. Trzeba pamiętać jednak o tym, że żywotność świetlówki zdecydowanie skraca jej systematyczne włączanie i wyłączanie. Czy można sobie poradzić z tą niewątpliwą niedogodnością? Oczywiście, że tak. Wystarczy wybrać żarówkę, która w działaniu okaże się dużo lepsza, niż wymienione wcześniej żarówki. Żywotność żarówki LED to z całą pewnością nie mniej niż 25 tysięcy godzin nieustannej pracy i ponad 10 tysięcy cykli włącz i wyłącz. Tego nie zagwarantują Ci żadne inne żarówki, w tym ani tradycyjne ani świetlówki.

 

Znajdujące się w naszym sklepie oświetlenie znajdzie szerokie zastosowanie w różnego typu pomieszczeniach. Doskonale sprawdzi się zarówno w domu, jak i w miejscu pracy. Tak naprawdę w tym przypadku nie ma żadnych ograniczeń. Wybrane żarówki możesz zastosować w dowolnie wybranym przez siebie miejscu i cieszyć się dobrej jakości emitowanym przez nie światłem. Pamiętaj jednak, że jeśli posiadasz już konkretne oprawy świetlne i będziesz dokonywał jedynie wymiany dotychczas posiadanych żarówek, to musisz zwrócić uwagę na posiadane przez nie gniazda. Ułatwi Ci to dobranie żarówek z dedykowanym do nich gwintem. Nie ma sensu kupować żarówki w ciemno i liczyć na to, że wybrany przez nas na chybił trafił gwint będzie odpowiedni. Sprawdź dokładnie wszystkie parametry, by nie wyrzucać pieniędzy w błoto.

 

Zależy Ci na konkretnym kształcie żarówki? Oferowane przez nas żarówki LED domowe i biurowe dostępne są w różnych kształtach, dlatego z całą pewnością wśród nich znajduje się ta konkretna, poszukiwania przez Ciebie. Przyda się także odrobina wiedzy, jakie żarówki dedykowane są jakim oprawom świetlnym. Do żyrandoli odpowiednimi okażą się żarówki dookólne o tradycyjnym kształcie, które mogą nie pasować do sufitów podwieszanych. Jeśli nie wiesz jakie żarówki sprawdzą się w preferowanym przez Ciebie miejscu to koniecznie zapytaj o radę naszych sprzedawców, którzy z wielką przyjemnością Ci jej udzielą.

 

Pamiętaj, że oferujemy Ci wyłącznie to co najlepsze. Każda oferowana przez nas żarówka LED to najwyższa jakość produktu i ogromna precyzja wykonania. Jeśli nie wierzysz możesz przekonać się o tym na własne oczy podczas zapoznawania się z poszczególnymi parametrami oferowanych przez nas żarówek oraz przyglądania się im z bliska. Wybierając żarówkę LED nie będziesz musiał przez najbliższe kilka lat z całą pewnością dokonywać jej wymiany. Pomyśl jak bardzo ułatwi Ci to życie. Do tej pory rzadko wymieniałeś spalone żarówki? Od tej pory będziesz robił to jeszcze rzadziej.

 

Obawiasz się, że nie będziesz mógł zastąpić tradycyjnych żarówek lub świetlówek żarówkami LED? Nic bardziej mylnego. Możesz to zrobić, w dodatku bez większych problemów. Oferujemy gotowe rozwiązania ze znormalizowanymi gniazdami: LED E27, LED E14, LED GU10, LED MR16, LED G4, LED G9. Nie będziesz zmuszony dokonywać wymian aktualnie posiadanych opraw, gdyż z całą pewnością znajdziesz u nas produkt z odpowiednim do posiadanej przez Ciebie oprawy gniazdem. Jeśli chcesz dokonać zmiany halogenów 12V na żarówki LED doradzamy również zmianę transformatora. Odpowiednie zasilacze LED są rzecz jasna dostępne w naszej ofercie.

 

Jeśli zdecydujesz się wybrać dostępne w naszej ofercie żarówki LED z soczewkami będziesz mógł w szybki i prosty sposób dobrać kąt pracy do konkretnego miejsca użytkowania. Taka funkcja jest bardzo przydatna, w szczególności gdy zależy nam na zmiennym kącie padania światła. Przydaje się m.in. podczas nauki, pracy czy czytania książek. To Ty decydujesz pod jakim kątem pada światło, na czym zyskują Twoje oczy. Dostępne u nas żarówki występują w różnych temperaturach barwowych – białej ciepłej, białej zimnej i neutralnej. Jeśli możemy Ci nieco doradzić to bierz pod uwagę, że żarówki o ciepłej barwie doskonale sprawdzą się w domu lub mieszkaniu – miejscu gdzie odpoczywasz i relaksujesz się, a te o zimnej barwie światła będą odpowiedniejsze do firm i pomieszczeń biurowych. Oczywiście nie musisz kierować się tym podczas wyboru żarówek, jednak ta mała rada ułatwi wybór osobom, które z tego rodzaju tematyką mają niewiele do czynienia. Jednego możesz być pewien – z całą pewnością znajdziesz u nas model, który w 100% spełni Twoje oczekiwania. Już teraz zapoznasz się z naszą ofertą i parametrami proponowanych przez nas produktów, by mieć świadomość tego z czym będziesz miał do czynienia przez najbliższe kilka lat. Życzymy miłych i udanych zakupów!

01234
0

Super promocje

 • Taśma LED 5m SMD3528 150/5m - zielony - pasek led - listwa led

  Taśma LED 5m SMD3528 150/5m - zielony - pasek led - listwa led

  Taśmy led - to nowoczesne rozwiązanie dające możliwość oświetlenia reklam, mebli, witryn sklepowych oraz dekoracyjnego i użytkowego oświetlenia pomieszczeń. Taśmy led oferują minimalne zużycie energii zapewniając jednocześnie wysoką wydajność światła.…
  54,99 zł34,99 zł
 • Taśma LED 5m SMD3528 300/5m - niebieski - pasek led - listwa led

  Taśma LED 5m SMD3528 300/5m - niebieski - pasek led - listwa led

  Taśmy led - to nowoczesne rozwiązanie dające możliwość oświetlenia reklam, mebli, witryn sklepowych oraz dekoracyjnego i użytkowego oświetlenia pomieszczeń. Taśmy led oferują minimalne zużycie energii zapewniając jednocześnie wysoką wydajność światła.…
  49,99 zł39,99 zł
 • Oprawa sufitowa DOWNLIGHT LED SLIM 3W - 4000K neutralny obudowa biała

  Oprawa sufitowa DOWNLIGHT LED SLIM 3W - 4000K neutralny obudowa biała

  Napięcie znamionowe: 110–265V ~ 50/60Hz Temperatura barwowa: 4000K Barwa: naturalny biały Nominalny okres trwałości: >50 000h Współczynnik zachowania strumienia świetlnego na zakończenie nominalnego okresu trwałości: 70% Kąt świecenia: 90° Ilość diod: 30…
  60,52 zł35,99 zł
 • żarówka led e27 100w, żarówka led e27 allegro, żarówka led e27 10w, żarówka led e27 philips, żarówka led e27 20w, żarówk

  Żarówka lampa E27 ECO 10W SMART biały ciepły

  Charakterystyka: Napięcie znamionowe:    AC 230 ~ 50Hz Temperatura barwowa:    3000K / 4000K / 6000K Barwa:    ciepły biały / naturalny biały / zimny biały Nominalny okres trwałości:    30 000h Współczynnik zachowania strumienia świetlnego na zakończenie…
  33,58 zł21,99 zł
 • Philips LED floodlight, LED floodlight with motion sensor led floodlight 50w, led floodlight 30w, led floodlight 10w

  Naświetlacz LED - ECOPRO - 10W

  Budowa: 1. obudowa - odlew aluminiowy z płaską szybą z hartowanego szkła 2. odbłyśnik - wybłyszczona blacha aluminiowa 3. uchwyt mocujący: stalowy z 3 otworami montażowymi (możliwość regulacji kąta nachylenia) - w dolnej części obudowy znajduje się zaślepiony…
  46,37 zł36,99 zł
 • Taśma LED 5m SMD5050 150/5m z modułem WS2811

  Taśma LED 5m SMD5050 150/5m z modułem WS2811

  SPECYFIKACJA TECHNICZNA             Wymiary szer.12 x grubość 2,9 [mm]     Napięcie zasilania 12 V DC         Pobór prądu  3A/5m (1/m)       Pobór mocy 36W/5m…
  234,99 zł179,99 zł
 • TAŚMA LED 5m SMD 5050 150 diod/5m z modułem WS2811 - IP63

  TAŚMA LED 5m SMD 5050 150 diod/5m z modułem WS2811 - IP63

  SPECYFIKACJA TECHNICZNA Wymiary    szer.12 x grubość 2,9 [mm]     Napięcie zasilania    12 V DC     Pobór prądu     3A/5m (1/m)     Pobór mocy    36W/5m (7,2W/m)     Typ zastosowanej diody    SMD 5050     Ilość LED    150     Kąt świecenia diody  …
  249,99 zł189,99 zł
 • żarówki led e14 opinie, najmocniejsze żarówki led e14, żarówki led e14, żarówki led e14 philips, żarówka led e14 opinie,

  Żarówka LED - 12 - SMD2835 - E14 - 230V - 4W - biała ciepła - CANDLE LE

  Temperatura barwowa: 3000 - 3500°K Strumień świetlny: 360lm Pobór mocy: 4W Napięcie zasilania: 230V Żywotność: 30 000 h Typ diody: 12 LED SMD 2835 Materiał obudowy: ceramiczna podstawa + szklany klosz  
  17,36 zł14,90 zł
 • oprawa led, oprawa natykowa, oprawa natynkowa led, LED luminaire, surface mounted, surface mounted led, LED-Leuchte, Flä

  Oprawa sufitowa LED - 10W - CARO

  Specyfikacja techniczna Moc znamionowa:    10W Napięcie znamionowe:    220-240V ~50Hz Temperatura barwowa:    4000K Barwa światła:    naturalny biały Nominalny okres trwałości:    30 000h Współczynnik zachowania strumienia świetlnego na zakończenie nominalnego…
  130,13 zł83,99 zł
 • led bulbs gu10, żarówka led gu10, smat żarówki

  Żarówka LED - eco candle - E14 - 4W - UFO - SMART

  Charakterystyka: Moc znamionowa:    4W Napięcie znamionowe:    230V ~50Hz Temperatura barwowa:    2700K Barwa światła:    ciepły biały Nominalny okres trwałości:    15 000h Współczynnik zachowania strumienia świetlnego na zakończenie nominalnego okresu…
  19,19 zł18,49 zł

Witamy

 

Firma Restan to sprawdzony i renomowany producent najwyższej jakości produktów oświetleniowych oraz wszelkich niezbędnych akcesoriów dodatkowych. Od wielu lat dokładamy wszelkich starań, by wszystkie oferowane Państwu zestawy oświetleniowe spełniały wszystkie wymogi dotyczące funkcjonalności, komfortu użytkowania oraz estetyki.

Oferowane przez nas innowacyjne rozwiązania, oparte na oświetleniu ledowym, pozwalają na znaczne obniżenie kosztów energii elektrycznej. Zamiana zwykłego oświetlenia na oświetlenie led to prawdziwy strzał w dziesiątkę – gwarantujemy najwyższy współczynnik światła przy możliwie niskim pobieraniu energii z sieci elektrycznej. Dzięki temu mogą Państwo cieszyć się doskonałej jakości światłem w każdym pomieszczeniu oraz na zewnątrz budynków bez obaw o wysokie rachunki za prąd.

W naszej ofercie znajdą Państwo szereg rozwiązań, dzięki którym oświetlenie domu, mieszkania, pomieszczenia biurowego czy magazynowego nabierze zupełnie nowe oblicze. Nowoczesne zestawy do oświetlania poszczególnych pomieszczeń, dopracowane w każdym calu moduły, prostota montażu oraz całe mnóstwo inteligentnych i spersonalizowanych: taśm LED, zasilaczy LED,  sterowników schodowych, sterowników RGBW, żarówek LED, profili aluminiowych, halogenów LED, czujników i urządzeń elektrycznych zapewnią wysoką jakość oświetlenia, trwałość użytkowania oraz niezawodność bez względu na warunki panujące w otoczeniu. Nasze produkty powstają przy użyciu najwyższej jakości podzespołów oraz oryginalnych chipów, co gwarantuje wieloletnie użytkowanie bez obaw o usterki i problemy techniczne.

Wszystkie nasze produkty są bezproblemowe w montażu oraz posiadają szereg dedykowanych akcesoriów, dzięki czemu można szybko stworzyć niezbędne zestawy oświetleniowe, gotowe do zamontowania na wybranej powierzchni. Wśród naszych produktów znajdą Państwo zestawy do oświetlenia schodów, pomieszczeń reprezentacyjnych oraz użytkowych, zewnętrznych elementów budynków oraz każdej innej przestrzeni, która potrzebuje odpowiedniego doświetlenia. W katalogu naszych unikalnych rozwiązań mogą Państwo znaleźć wysoce energooszczędne rozwiązania oświetleniowe, których żywotność sięga nawet 100 tys. godzin.

Firma Restan to nie tylko doskonałej jakości produkty oświetleniowe oraz szeroki wybór, ale również fachowa i profesjonalna obsługa. Jeżeli wśród naszych produktów nie znajdą Państwo rozwiązań spełniających indywidualne potrzeby, prosimy o kontakt. Jesteśmy w stanie dopasować nasze rozwiązania oświetleniowe do oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów. Nasi doradcy służą fachowym wsparciem na każdym etapie składania zamówienia, a także podczas późniejszego użytkowania naszego oświetlenia.

Wszystkie zamówione w naszym sklepie internetowym produkty pakujemy w sposób bezpieczny i łatwy w transporcie oraz wysyłamy najszybciej jak to możliwe. Możliwa jest wysyłka zarówno na terenie Polski, jak i za granicę. Jakość i niezawodność naszych produktów docenili już użytkownicy pod każdą szerokością geograficzną. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszych innowacyjnych i zaawansowanych technologicznie rozwiązań oświetleniowych.

 

NIE KUPUJ BYLE CZEGO

Dostarczamy towar dyskretnie korzystając również z sieci:
paczkomaty 24/7
 

 

Wybrane produkty promocyjne

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl

» przeczytaj wszystkie opinie