wyszukiwanie zaawansowane
» » Akcesoria do profili led
Sterowniki schodowe, oświetlenie schodów - katalog <===

Zmiana języka

PolskiAngielskiNiemieckiRosyjskiCzeski

Kontakt

Opinie o produktach

Statystyka

 • Aktualnie klientów na stronie: 1
 • Sklep odwiedziło: 1994550 klientów
 • Sklep działa od: 10-10-2010

Akcesoria do profili led

Akcesoria do profili led

Akcesoria do profili led

Nowoczesne oświetlenie led to doskonała alternatywa dla tradycyjnych źródeł światła. Dzięki unikalnym profilom przeznaczonym do oświetlenia ledowego można tworzyć wyjątkowe aranżacje, a jednocześnie zastosować je wszędzie tam, gdzie potrzebne jest odpowiednie doświetlenie pomieszczenia. W wielu sytuacjach zwykłe lampy nie sprawdzają się – czasem nie zapewniają prawidłowego oświetlenia, czasem nie spełniają wymagań dotyczących wartości dekoracyjnych. Problemu nie mają osoby, które stawiają na nowoczesne oświetlenie led. To rozwiązanie sprawdza się niemal wszędzie, a zamiana zwykłych źródeł światła na oświetlenie ledowe zawsze wychodzi wyłącznie na plus. Użytkownicy, którzy postawili na oświetlenie led podkreślają, że taki krok miał same zalety. Tradycyjne żarówki w stu procentach przegrywają z innowacyjnym, zaawansowanym technologicznie oświetleniem led.

W budynkach mieszkalnych, biurach i obiektach użyteczności publicznej

Oświetlenie led stosowane jest w ostatnich latach praktycznie wszędzie. Można je montować zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i w budynkach użyteczności publicznej. Profile doskonale sprawdzają się przy oświetlaniu praktycznie każdej powierzchni – doświetlą kuchnię, łazienkę, salon oraz inne pomieszczenia reprezentacyjne. Są również powszechnie wykorzystywane w obiektach użyteczności publicznej, takich jak kina, teatry, restauracje, hotele czy galerie handlowe i sklepy. Światło led coraz chętniej jest wykorzystywane również w przestrzeni biurowej. Łączy bowiem w sobie funkcjonalność, estetykę i elegancję. A przy tym jest przyjemne dla oczu i nie razi użytkowników pomieszczenia nawet wtedy, gdy świeci z pełną mocą. Profile led dają bowiem mnóstwo możliwości aranżacyjnych. Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb i oczekiwań użytkowników, którzy z wybranych pomieszczeń korzystają na co dzień.

Energooszczędność to jedna z najważniejszych zalet

Profile led to rozwiązane nie tylko zaawansowane technologicznie i wykorzystujące innowacyjne rozwiązania, ale również komfortowe, funkcjonalne i energooszczędne. Oświetlenie led jest bowiem prostą metodą obniżenia rachunków za energię elektryczną. Żarówki, oprawy czy diody led zapewniają bowiem mocne i jasne światło, ale pobierają przy tym niewiele energii z sieci. Zamieniając oświetlenie tradycyjne na oświetlenie ledowe można mieć więc pewność, że w krótkim czasie rachunki za prąd będą o wiele niższe. Światło led jest przyjemne dla oczu, a przy tym długotrwałe i długowieczne. Profile led są wytrzymałe na negatywne warunki otoczenia oraz odporne na uszkodzenia mechaniczne – przez wiele lat funkcjonują niezawodnie, dzięki czemu nie trzeba co jakiś czas wymieniać żarówek na nowe, co znacznie podnosiłoby koszty ponoszone na oświetlenie wnętrza.

Szerokie możliwości zamontowania i użytkowania

Dużą popularnością wśród właścicieli domów i mieszkań oraz zarządców obiektami użyteczności publicznej cieszą się profile led przeznaczone do montażu w różnego rodzaju pomieszczeniach. Bardzo popularne, niezawodne i doskonałej jakości są profile led przeznaczone do oświetlenia schodów, balustrad i poręczy. Zapewniają bezpieczne poruszanie się po klatkach schodowych bez względu na długość schodów i ilość stopni. Światło led zapewnia prawidłowe oświetlenie każdego stopnia, co znacznie podnosi komfort użytkowania. Oświetlenie led można również z powodzeniem wykorzystywać w połączeniu z płytami gipsowo-kartonowymi stosowanymi do tworzenia sufitów podwieszanych czy ścianek działowych. Takie zestawienie daje praktycznie nieograniczone możliwości dekoracyjne, dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkowników wnętrza. Ciekawym rozwiązaniem są również profile przeznaczone do podświetlania szkła albo akrylu. Dzięki nim można tworzyć unikalne i jedyne w swoim rodzaju dekoracje wnętrza, które wykorzystują światło do kształtowania klimatu pomieszczenia.

Do każdego profilu warto dopasować właściwe akcesoria

Wszystkie profile wykorzystujące światło led sprawdzają się niezawodnie w każdym pomieszczeniu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Oczywiście pod warunkiem, że są odpowiednio dobrane, zamontowane i wyposażone w akcesoria dodatkowe. W oświetleniu ledowym każdy, nawet najdrobniejszy element ma kolosalne znaczenie dla funkcjonowania całości. Dlatego też warto zadbać o to, by oprócz wysokiej jakości profili zaopatrzyć się w te akcesoria, które zapewnią prawidłowe funkcjonowanie oświetlenia w każdych warunkach. Akcesoria, nawet te najdrobniejsze, również powinny być jak najwyższej jakości. Jedynie wybierając akcesoria idealnie dopasowane, a wręcz dedykowane dla konkretnych profili, można mieć pewność, że cały system oświetleniowy będzie funkcjonował niezawodnie. Jeżeli kupują Państwo w naszym sklepie profile led, warto w tym dziale zrobić również zakupy dodatkowe, które uzupełnią zakup główny o elementy, bez których oświetlenie nie będzie w pełni sprawne.

Każdy dodatek ma wielkie znaczenie dla efektu końcowego

Firma Restan zadba o to, by wybrane przez Państwa oświetlenie ledowe oparte na wysokiej jakości profilach funkcjonowało sprawnie i niezawodnie w każdych warunkach. Jesteśmy sprawdzonym, wieloletnim producentem najlepszej jakości, certyfikowanych i wytrzymałych profili led oraz wszystkich niezbędnych akcesoriów potrzebnych do ich prawidłowego działania. W naszej ofercie znajdą Państwo mocowniki, przesłony, sprężyny mocujące, zawieszki, zaślepki, włączniki do profili, systemy mocowań oraz kształtki do budowania liniowych opraw. Dzięki tym akcesoriom dodatkowym można zainstalować profile przy każdej powierzchni. Profile led można z powodzeniem mocować przy drewnie, stali, tworzywach sztucznych, szkle czy innych materiałach. Mogą tworzyć stojące, leżące oraz wiszące elementy oświetlenia. Za każdym razem sprawdzają się w stu procentach i nie sprawiają żadnych problemów w codziennym użytkowaniu.

Trwałe, wygodne, funkcjonalne zamocowanie

W ofercie akcesoriów do profili led znajdą Państwo trwałe i wytrzymałe mocowniki, dzięki którym możliwe jest montowanie profili do każdej płaszczyzny bez względu na jej rodzaj czy materiał, z jakiego została wykonana. Mocowniki umożliwiają również łączenie profili w jedną całość – możliwe jest więc uzyskanie efektownej, długiej linii światła. Jej długość zależy wyłącznie od indywidualnych potrzeb użytkowników. Dzięki mocownikom można stworzyć efektowne podświetlenia różnego rodzaju powierzchni bądź wykorzystać profile led do stworzenia podświetlonych poręczy czy balustrad na klatkach schodowych. Możliwości zastosowania mocowników oraz innych systemów przeznaczonych do mocowania profili jest wiele. Warto o tym pamiętać już na etapie projektowania wystroju pomieszczenia i przeznaczonego dla niego oświetlenia. Zaplanowanie rozmieszczenia profili już na etapie projektu daje więcej możliwości niż wybieranie oświetlenia ledowego do wnętrza, które już dawno zostało urządzone.

Jak silne światło? To zależy od wybranej przesłony

Oferujemy również przesłony do wyboru, które zapewniają zarówno odpowiedni dopływ światła do każdego wnętrza, jak i są ciekawą dekoracją pomieszczenia. Przesłony mogą być transparentne, czyli całkowicie przezroczyste bądź mleczne, czyli delikatnie filtrujące i tłumiące światło. Te pierwsze stanowią pełne źródło światła, te drugie tworzą natomiast niepowtarzalny nastrój. Światło przenikające przez mleczne przesłony jest bardziej delikatne i ładnie komponuje się z innymi elementami ozdobnymi we wnętrzu. Obie przesłony są najwyższej jakości, wytrzymałe i dostosowane do profili led. Tworzą z nimi funkcjonalną całość i gwarantują, że oświetlenie zawsze pozostanie na swoim miejscu. W akcesoriach dodatkowych przeznaczonych do profili led znajdą Państwo również ciekawe i funkcjonalne włączniki, zarówno dotykowe, jak i bezdotykowe, umożliwiające włączenie oświetlenia w dowolnym pomieszczeniu bez konieczności naciskania włącznika. Nowoczesne technologie w połączeniu ze sprawdzonymi rozwiązaniami to gwarancja wygodnego i komfortowego użytkowania oświetlenia w każdym miejscu, gdzie zostanie ono zamontowane.

Trwałe zamocowanie z dobranymi akcesoriami

Akcesoria do profili led to również szereg elementów, które służą do prawidłowego montażu. Do Państwa wyboru są taśmy mocujące, sprężyny mocujące, zawieszki, a nawet całe, kompletnie wyposażone systemy. Dzięki odpowiedniemu doborowi materiałów i elementów mocujących można profile ledowe zamontować praktycznie wszędzie, do każdej powierzchni i przy każdej aranżacji wnętrza. Montaż profili dzięki odpowiednim akcesoriom jest bezproblemowy i bardzo prosty. Do każdego elementu dołączamy jasną i przejrzyście opisaną instrukcję obsługi. Dzięki temu każdy użytkownik może poradzić sobie z montażem samodzielnie. W przypadku jakichkolwiek problemów z montażem służymy fachową poradą i wsparciem, podobnie jak na każdym późniejszym etapie użytkowania naszego oświetlenia i elementów dodatkowych. Jako sprawdzony producent zestawów oświetleniowych bierzemy pełną odpowiedzialność za jakość naszych produktów. Dbamy o to, by zawsze funkcjonowały niezawodnie.

Wszystkie akcesoria są najwyższej jakości

Wybierając dowolne profile led dostępne w naszym sklepie warto rozejrzeć się w ofercie akcesoriów dodatkowych. Same profile nie spełnią swojego zadania, jeśli nie będą miały dodatkowego wyposażenia, ułatwiającego zamontowanie oraz odpowiednie użytkowanie. Wszystkie zamówione w naszym sklepie produkty są najwyższej jakości, sprawdzone przez użytkowników na całym świecie. Nasze zestawy oraz akcesoria kupują i użytkują klienci zarówno w Polsce, jak i poza granicami kraju. Sprawdzona jakość i precyzja wykonania cieszą tak samo pod każdą szerokością geograficzną. Zamówione w naszym sklepie profile i akcesoria do nich przeznaczone wysyłamy w czasie najkrótszym, jak to tylko możliwe. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką gamą naszych wyjątkowych produktów. Wybór jest na tyle duży, że z pewnością znajdą Państwo akcesoria idealnie dopasowane do wybranych wcześniej profili led.

 


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości
Tylko promocje
couplers, couplers to profiles, connectors, connectors to profile, klus, ZM-got, ZMPION

Kształtka L90

50,98 zł
szt. Do koszyka
couplers, couplers to profiles, connectors, connectors to profile, klus, ZM-got, ZMPION

Kształtka L90PZ

50,98 zł
szt. Do koszyka
couplers, couplers to profiles, connectors, connectors to profile, klus, ZM-got, ZMPION

Kształtka L90PW

50,98 zł
szt. Do koszyka
couplers, couplers to profiles, connectors, connectors to profile, klus, ZM-got, ZMPION

Kształtka L135

50,98 zł
szt. Do koszyka
couplers, couplers to profiles, connectors, connectors to profile, klus, ZM-got, ZMPION

Kształtka L135PZ

50,98 zł
szt. Do koszyka
couplers, couplers to profiles, connectors, connectors to profile, klus, ZM-got, ZMPION

Kształtka L135PW

50,98 zł
szt. Do koszyka
couplers, couplers to profiles, connectors, connectors to profile, klus, ZM-got, ZMPION

Kształtka T90

82,84 zł
szt. Do koszyka
couplers, couplers to profiles, connectors, connectors to profile, klus, ZM-got, ZMPION

Kształtka T135L

82,84 zł
szt. Do koszyka
couplers, couplers to profiles, connectors, connectors to profile, klus, ZM-got, ZMPION

Kształtka T135R

82,84 zł
szt. Do koszyka
couplers, couplers to profiles, connectors, connectors to profile, klus, ZM-got, ZMPION

Kształtka X90

101,70 zł
szt. Do koszyka
couplers, couplers to profiles, connectors, connectors to profile, klus, ZM-got, ZMPION

Kształtka X135

101,70 zł
szt. Do koszyka
couplers, couplers to profiles, connectors, connectors to profile, klus, ZM-got, ZMPION

Łącznik ZM-90

10,99 zł
szt. Do koszyka
couplers, couplers to profiles, connectors, connectors to profile, klus, ZM-got, ZMPION

Łącznik ZM-180

10,99 zł
szt. Do koszyka
couplers, couplers to profiles, connectors, connectors to profile, klus, ZM-got, ZMPION

Łącznik ZM-135

10,99 zł
szt. Do koszyka
MICRO włącznik

MICRO włącznik

73,80 zł
szt. Do koszyka
kopro, profil led, profil led IP67, profil led alu, led profiles to bathroom

Osłona KOPRO-K

41,96 zł
szt. Do koszyka
kopro, profil led, profil led IP67, profil led alu, led profiles to bathroom

Osłona KOPRO-L

31,56 zł
szt. Do koszyka
kopro, profil led, profil led IP67, profil led alu, led profiles to bathroom

Osłona KOPRO-P

27,61 zł
szt. Do koszyka
Osłonka, Cover, Abdeckung

Osłonka G-K

30,42 zł
szt. Do koszyka
Osłonka, Cover, Abdeckung

Osłonka G-L

29,20 zł
szt. Do koszyka
Osłonka profilu, profil alu osłonka, osłona alu, alu osłona profilu, led profile, led cover, alu cover, cover of led pro

Osłonka HR-ALU

17,22 zł
szt. Do koszyka
Osłonka profilu, profil alu osłonka, osłona alu, alu osłona profilu, led profile, led cover, alu cover, cover of led pro

Osłonka HR-LINE

17,22 zł
szt. Do koszyka
Osłonka, Cover, Abdeckung

Osłonka HS - M

11,81 zł
szt. Do koszyka
Osłonka, Cover, Abdeckung

Osłonka HS - T

11,81 zł
szt. Do koszyka
Osłonka profilu, profil alu osłonka, osłona alu, alu osłona profilu, led profile, led cover, alu cover, cover of led pro

Osłonka HS12 - M

13,04 zł
szt. Do koszyka
Osłonka profilu, profil alu osłonka, osłona alu, alu osłona profilu, led profile, led cover, alu cover, cover of led pro

Osłonka HS12 - T

13,04 zł
szt. Do koszyka
Osłonka profilu, profil alu osłonka, osłona alu, alu osłona profilu, led profile, led cover, alu cover, cover of led pro

Osłonka HSP47 - M

35,06 zł
szt. Do koszyka
Osłonka profilu, profil alu osłonka, osłona alu, alu osłona profilu, led profile, led cover, alu cover, cover of led pro

Osłonka HSP47 - T

35,06 zł
szt. Do koszyka
KIDES DUO, Osłonka profilu, profil alu osłonka, osłona alu, alu osłona profilu, led profile, led cover, alu cover, cover

Osłonka KIDES DUO

51,00 zł
szt. Do koszyka
Osłonka profilu, profil alu osłonka, osłona alu, alu osłona profilu, led profile, led cover, alu cover, cover of led pro

Osłonka LIGER - M

17,22 zł
szt. Do koszyka

01234
0

Super promocje

 • Taśma LED 5m SMD3528 150/5m - zielony - pasek led - listwa led

  Taśma LED 5m SMD3528 150/5m - zielony - pasek led - listwa led

  Taśmy led - to nowoczesne rozwiązanie dające możliwość oświetlenia reklam, mebli, witryn sklepowych oraz dekoracyjnego i użytkowego oświetlenia pomieszczeń. Taśmy led oferują minimalne zużycie energii zapewniając jednocześnie wysoką wydajność światła.…
  54,99 zł34,99 zł
 • Taśma LED 5m SMD3528 300/5m - niebieski - pasek led - listwa led

  Taśma LED 5m SMD3528 300/5m - niebieski - pasek led - listwa led

  Taśmy led - to nowoczesne rozwiązanie dające możliwość oświetlenia reklam, mebli, witryn sklepowych oraz dekoracyjnego i użytkowego oświetlenia pomieszczeń. Taśmy led oferują minimalne zużycie energii zapewniając jednocześnie wysoką wydajność światła.…
  49,99 zł39,99 zł
 • żarówka led e27 100w, żarówka led e27 allegro, żarówka led e27 10w, żarówka led e27 philips, żarówka led e27 20w, żarówk

  Żarówka lampa E27 ECO 10W SMART biały ciepły

  Charakterystyka: Napięcie znamionowe:    AC 230 ~ 50Hz Temperatura barwowa:    3000K / 4000K / 6000K Barwa:    ciepły biały / naturalny biały / zimny biały Nominalny okres trwałości:    30 000h Współczynnik zachowania strumienia świetlnego na zakończenie…
  33,58 zł21,99 zł
 • Philips LED floodlight, LED floodlight with motion sensor led floodlight 50w, led floodlight 30w, led floodlight 10w

  Naświetlacz LED - ECOPRO - 10W

  Budowa: 1. obudowa - odlew aluminiowy z płaską szybą z hartowanego szkła 2. odbłyśnik - wybłyszczona blacha aluminiowa 3. uchwyt mocujący: stalowy z 3 otworami montażowymi (możliwość regulacji kąta nachylenia) - w dolnej części obudowy znajduje się zaślepiony…
  46,37 zł36,99 zł
 • Taśma LED 5m SMD5050 150/5m z modułem WS2811

  Taśma LED 5m SMD5050 150/5m z modułem WS2811

  SPECYFIKACJA TECHNICZNA             Wymiary szer.12 x grubość 2,9 [mm]     Napięcie zasilania 12 V DC         Pobór prądu  3A/5m (1/m)       Pobór mocy 36W/5m…
  234,99 zł179,99 zł
 • TAŚMA LED 5m SMD 5050 150 diod/5m z modułem WS2811 - IP63

  TAŚMA LED 5m SMD 5050 150 diod/5m z modułem WS2811 - IP63

  SPECYFIKACJA TECHNICZNA Wymiary    szer.12 x grubość 2,9 [mm]     Napięcie zasilania    12 V DC     Pobór prądu     3A/5m (1/m)     Pobór mocy    36W/5m (7,2W/m)     Typ zastosowanej diody    SMD 5050     Ilość LED    150     Kąt świecenia diody  …
  249,99 zł189,99 zł
 • żarówki led e14 opinie, najmocniejsze żarówki led e14, żarówki led e14, żarówki led e14 philips, żarówka led e14 opinie,

  Żarówka LED - 12 - SMD2835 - E14 - 230V - 4W - biała ciepła - CANDLE LE

  Temperatura barwowa: 3000 - 3500°K Strumień świetlny: 360lm Pobór mocy: 4W Napięcie zasilania: 230V Żywotność: 30 000 h Typ diody: 12 LED SMD 2835 Materiał obudowy: ceramiczna podstawa + szklany klosz  
  17,36 zł14,90 zł
 • oprawa led, oprawa natykowa, oprawa natynkowa led, LED luminaire, surface mounted, surface mounted led, LED-Leuchte, Flä

  Oprawa sufitowa LED - 5W - CARO

  Specyfikacja techniczna Moc znamionowa:    5W Napięcie znamionowe:    220-240V ~50Hz Temperatura barwowa:    4000K Barwa światła:    ciepły biały Nominalny okres trwałości:    30 000h Współczynnik zachowania strumienia świetlnego na zakończenie nominalnego…
  72,13 zł46,99 zł
 • oprawa led, oprawa natykowa, oprawa natynkowa led, LED luminaire, surface mounted, surface mounted led, LED-Leuchte, Flä

  Oprawa sufitowa LED - 10W - CARO

  Specyfikacja techniczna Moc znamionowa:    10W Napięcie znamionowe:    220-240V ~50Hz Temperatura barwowa:    4000K Barwa światła:    naturalny biały Nominalny okres trwałości:    30 000h Współczynnik zachowania strumienia świetlnego na zakończenie nominalnego…
  130,13 zł83,99 zł
 • led bulbs gu10, żarówka led gu10, smat żarówki

  Żarówka LED - eco candle - E14 - 4W - UFO - SMART

  Charakterystyka: Moc znamionowa:    4W Napięcie znamionowe:    230V ~50Hz Temperatura barwowa:    2700K Barwa światła:    ciepły biały Nominalny okres trwałości:    15 000h Współczynnik zachowania strumienia świetlnego na zakończenie nominalnego okresu…
  19,19 zł18,49 zł

Witamy

 

Firma Restan to sprawdzony i renomowany producent najwyższej jakości produktów oświetleniowych oraz wszelkich niezbędnych akcesoriów dodatkowych. Od wielu lat dokładamy wszelkich starań, by wszystkie oferowane Państwu zestawy oświetleniowe spełniały wszystkie wymogi dotyczące funkcjonalności, komfortu użytkowania oraz estetyki.

Oferowane przez nas innowacyjne rozwiązania, oparte na oświetleniu ledowym, pozwalają na znaczne obniżenie kosztów energii elektrycznej. Zamiana zwykłego oświetlenia na oświetlenie led to prawdziwy strzał w dziesiątkę – gwarantujemy najwyższy współczynnik światła przy możliwie niskim pobieraniu energii z sieci elektrycznej. Dzięki temu mogą Państwo cieszyć się doskonałej jakości światłem w każdym pomieszczeniu oraz na zewnątrz budynków bez obaw o wysokie rachunki za prąd.

W naszej ofercie znajdą Państwo szereg rozwiązań, dzięki którym oświetlenie domu, mieszkania, pomieszczenia biurowego czy magazynowego nabierze zupełnie nowe oblicze. Nowoczesne zestawy do oświetlania poszczególnych pomieszczeń, dopracowane w każdym calu moduły, prostota montażu oraz całe mnóstwo inteligentnych i spersonalizowanych: taśm LED, zasilaczy LED,  sterowników schodowych, sterowników RGBW, żarówek LED, profili aluminiowych, halogenów LED, czujników i urządzeń elektrycznych zapewnią wysoką jakość oświetlenia, trwałość użytkowania oraz niezawodność bez względu na warunki panujące w otoczeniu. Nasze produkty powstają przy użyciu najwyższej jakości podzespołów oraz oryginalnych chipów, co gwarantuje wieloletnie użytkowanie bez obaw o usterki i problemy techniczne.

Wszystkie nasze produkty są bezproblemowe w montażu oraz posiadają szereg dedykowanych akcesoriów, dzięki czemu można szybko stworzyć niezbędne zestawy oświetleniowe, gotowe do zamontowania na wybranej powierzchni. Wśród naszych produktów znajdą Państwo zestawy do oświetlenia schodów, pomieszczeń reprezentacyjnych oraz użytkowych, zewnętrznych elementów budynków oraz każdej innej przestrzeni, która potrzebuje odpowiedniego doświetlenia. W katalogu naszych unikalnych rozwiązań mogą Państwo znaleźć wysoce energooszczędne rozwiązania oświetleniowe, których żywotność sięga nawet 100 tys. godzin.

Firma Restan to nie tylko doskonałej jakości produkty oświetleniowe oraz szeroki wybór, ale również fachowa i profesjonalna obsługa. Jeżeli wśród naszych produktów nie znajdą Państwo rozwiązań spełniających indywidualne potrzeby, prosimy o kontakt. Jesteśmy w stanie dopasować nasze rozwiązania oświetleniowe do oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów. Nasi doradcy służą fachowym wsparciem na każdym etapie składania zamówienia, a także podczas późniejszego użytkowania naszego oświetlenia.

Wszystkie zamówione w naszym sklepie internetowym produkty pakujemy w sposób bezpieczny i łatwy w transporcie oraz wysyłamy najszybciej jak to możliwe. Możliwa jest wysyłka zarówno na terenie Polski, jak i za granicę. Jakość i niezawodność naszych produktów docenili już użytkownicy pod każdą szerokością geograficzną. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszych innowacyjnych i zaawansowanych technologicznie rozwiązań oświetleniowych.

 

NIE KUPUJ BYLE CZEGO

Dostarczamy towar dyskretnie korzystając również z sieci:
paczkomaty 24/7
 

 

Wybrane produkty promocyjne

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl

» przeczytaj wszystkie opinie