wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Żarówki LED
Dodatkowe opcje przeglądania
Kontakt
Hity sklepowe
Opinie o produktach
Zmiana języka
PolskiAngielskiNiemieckiRosyjskiCzeski
Waluta
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Żarówki LED

 

1)      Tradycyjne oświetlenie żarowe powoli odchodzi do lamusa. Nikt już niemalże nie używa tradycyjnych świetlówek, ponieważ zużywają one bardzo dużo energii w porównaniu z dzisiejszymi bardzo nowoczesnymi technologicznie odkryciami.

W tym momencie rynek jest bardzo dobrze wyposażony w przeróżne świetlówki, w całe systemy oświetleniowe, dlatego nie ma większego problemu z wyborem interesującej nas opcji. Oczywiście nie można sobie wyobrazić normalnego funkcjonowania bez odpowiedniego oświetlenia czy to miejsca do pracy, do nauki czy do zabawy. Naturalne światło jest najlepszym rozwiązaniem, ale nie jest możliwe aby pozwalało nam funkcjonować normalnie, dlatego musimy się wspierać sztucznym światłem.

Bardzo dobrym rozwiązaniem wydają się być żarówki LED, które są bardzo energooszczędne a świecą bardzo mocno. Można ich używać zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Ich niebywałą zaletą jest to, że świecą około sto tysięcy godzin, czyli około jedenastu lat ciągłej pracy, natomiast po pięćdziesięciu tysiącach godzin ich świecenia czyli emitowania przez nie światła zmniejsza się o połowę. Ważną informacją jest to, że ciągłe ich wyłączanie i włączanie nie zmienia długości ich działania oraz to, że światło przez nie emitowane jest całkowicie bezpieczne dla zdrowia i dla oczu, co jest bardzo ważne ponieważ nie powoduje negatywnego wpływu na nasze samopoczucie.

Takie diody są produkowane w przeróżnych kolorach i kształtach, dlatego można je w przeróżny sposób wykorzystywać. Nasz sklep oferuje kilka rodzajów tego typu świetlówek w różnych cenach, warto jednak zapoznać się z ofertą. Wybór oczywiście należy do Państwa, natomiast my polecamy oświetlenie tego typu, ponieważ jest ono bardzo korzystne i dla Państwa portfela i dla środowiska. Takie żarówki LED przynoszą naprawdę wiele pożytku, nie trzeba ich zmieniać często, bo jak już wcześniej zostało wspomniane ich żywotność jest wyjątkowo długa.

Ponadto mogą być wykorzystywane również na zewnątrz ponieważ są bardzo odporne na warunki atmosferyczne czy też wstrząsy. Takie oświetlenie bardzo często można spotkać np. w instalacjach świetlnych u nas w kraju, natomiast przykładowo w Kalifornii już sto procent instalacji świetlnych jest wyposażonych w takie diody. Mogą Państwo wymienić swoje dotychczasowe oświetlenie na diodowe, zapewne będą Państwo zadowoleni. Jedną wadą takiej możliwości oświetlania jest to, że nie są te świetlówki nie są one odporne na skoki napięcia, które dość często występują w polskiej sieci energetycznej ale można to wyeliminować stosując żarówki z przetwornicą prądową.

Może to prowadzić, do trwałego uszkodzenia świetlówki, dlatego należy się zaopatrzyć w specjalne niskonapięciowe zasilacze.  Oczywiście warto zajrzeć na stronę internetową naszego sklepu i spojrzeć, co Państwu odpowiada. Oferujemy też bardzo wiele innych produktów związanych z oświetleniem. Dobrym rozwiązaniem na zdobycie informacji o nowościach przez nas oferowanych jest bezpłatny biuletyn, który mogą Państwo otrzymać w bardzo prosty sposób, należy wpisać swoje imię i adres e-mail. Informacje o tym znajdują się w zakładkach na naszej stronie internetowej.


Przejdź do strony głównej

Oświetlenie schodowe

Listwy LED, profil ledowy, profile LED

Lampki schodowe, oprawa schodowa

Czujnik ruchu schodowy, czujnik ruchu i zmierzchowy

Taśmy ledowe, ledy do pokoju

Zasilacze LED

Oprawy sufitowe, oczka sufitowe

Ściemniacz LED, sterownik led

01234
0
Sklep internetowy shopGold
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu