wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Oświetlenie led prysznica
Zmiana języka
PolskiAngielskiNiemieckiRosyjskiCzeski
Waluta
Kontakt
Hity sklepowe
Opinie o produktach
Statystyka
  • Aktualnie klientów na stronie: 3
  • Sklep odwiedziło: 2749759 klientów
  • Sklep działa od: 10-10-2010
Chmura tagów

Oświetlenie led prysznica

Dobrze dobrane oświetlenie ma kolosalne znaczenie nie tylko we wnętrzach reprezentacyjnych, ale również użytkowych, między innymi w łazienkach. Przy wykorzystaniu nowoczesnych profili led można w niebanalny sposób wykończyć łazienkę i za pomocą światła kształtować w niej niezwykły klimat.

 

Choć łazienka służy przede wszystkim do celów użytkowych, warto zadbać także o to, by była urządzona stylowo, efektownie oraz zgodnie z potrzebami użytkowników. Światło powinno pełnić funkcję nie tylko praktyczną, ale również w pewien sposób dekoracyjną. Niezwykły klimat w łazience sprawi, że przebywanie w niej stanie się prawdziwą przyjemnością. Oprócz oświetlenia górnego w łazience warto podkreślić konkretne elementy, dzięki czemu nawet w niewielkim pomieszczeniu można wydzielić poszczególne strefy przyjazne dla użytkownika.

 

Profile montowane w kabinie prysznica

 

Jednym z elementów, który daje ciekawe możliwości aranżacyjne, jest prysznic. Szklane ściany aż się proszą o ich efektowne podświetlenie za pomocą dobrej jakości profili led. Można je montować w rogach kabiny, dzięki czemu zapewnimy pod prysznicem odpowiednią ilość światła, które ułatwi korzystanie z prysznica i zwiększy również bezpieczeństwo użytkowania. Warto przy tym pamiętać, że większość łazienek nie ma dostępu do naturalnego, dziennego światła. W takich łazienkach bez okna trzeba zadbać, aby sztuczne źródła światła emitowały oświetlenie jak najbardziej zbliżone do naturalnego – nie powinno być ono zbyt jasne, oślepiające lub w nieprzyjaznych barwach. Najlepiej sprawdzą się profile z mlecznymi przesłonami, które będą filtrować światło i delikatnie je rozpraszać.

 

Co więcej – umiejętnie dobrane światło może kształtować wygląd wnętrza i optycznie je powiększać. Warto o tym pamiętać wybierając oświetlenie led do niewielkiej łazienki, którą chcielibyśmy nieco optycznie powiększyć. Ciekawy efekt aranżacyjny można również uzyskać poprzez zamontowanie w obudowie prysznica różnobarwne taśmy led, których ciepłe światło będzie delikatnie otulać ciało podczas kąpieli.

 

Zwróć uwagę na wodoszczelność

 

Profile led montowane w kabinie prysznicowej powinny być nie tylko stylowe i efektowne, ale również wyjątkowo odporne na działanie wody i wilgoci. Muszą więc to być produkty bardzo dobrej jakości o podwyższonym stopniu szczelności. Warto zainwestować w produkty dobrej jakości od renomowanych producentów, które dadzą gwarancję bezawaryjnego użytkowania. Wybierając profile led do oświetlenia prysznica możemy mieć pewność, że będzie to źródło światła, które zapewni bezproblemowe funkcjonowanie przez długi czas. Profile są proste w montażu i można je zamocować nawet samodzielne. Co ciekawe – emitują przyjazne dla oka światło, a najczęściej są umiejscowione tak, że samo źródło światła jest niewidoczne. Nowoczesne profile są dostępne w wielu wymiarach, można je również dociąć na dowolny potrzebny wymiar. Źródło światła może więc być idealnie dopasowane do potrzeb nawet nietypowej kabiny w niezwykłych rozmiarach.
 

TU ZNAJDZIESZ SZUKANE PRODUKTY
- KLIKNIJ W CZERWONY NAPIS


Przejdź do strony głównej
01234
0
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl