wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Czujnik ruchu schodowy do LED na schody zabiegowe i nie tylko
Zmiana języka
PolskiAngielskiNiemieckiRosyjskiCzeski
Waluta
Kontakt
Hity sklepowe
Opinie o produktach
Statystyka
  • Aktualnie klientów na stronie: 1
  • Sklep odwiedziło: 2838203 klientów
  • Sklep działa od: 10-10-2010
Chmura tagów

Czujnik ruchu schodowy do LED na schody zabiegowe i nie tylko

Nowoczesne rozwiązania oświetleniowe łączą w sobie niezwykłą estetykę i niebanalny design z funkcjonalnością i bezpieczeństwem codziennego użytkowania. W przypadku oświetlenia schodowego w ostatnim czasie bardzo popularne są czujniki ruchu, które ułatwiają korzystanie ze schodów, a przy tym przyczyniają się do mniejszego zużycia energii.

 

Wraz z zestawami oświetleniowymi przeznaczonymi do podświetlania schodów dostępne są również najnowocześniejsze sterowniki oraz czujniki ruchu. Najczęściej w skład zestawu wchodzi czujnik ruchu oraz czujnik zmierzchu.

 

Delikatne i czułe czujniki

 

Dzięki czujnikom ruchu możliwe jest indywidualne zaprogramowanie oświetlenia schodowego w taki sposób, by włączało się wtedy, gdy użytkownicy tego potrzebują. Nowoczesne czujniki umożliwiają też regulowanie poziomu ich czułości. Można więc zaprogramować oświetlenie schodowe w taki sposób, by włączał się już wtedy, gdy ktoś wchodzi na klatkę schodową, ale również tak, by światło włączało się dopiero wtedy, gdy użytkownik wchodzi na pierwszy stopień. Co więcej – możliwa jest również taka regulacja oświetlenia, by światło na schodach podążało wraz z użytkownikiem – diody na kolejnym schodku się zapalały, a na tym już przekroczonym – gasły.

 

Światło wtedy, kiedy trzeba

 

Dzięki czujnikom możliwa jest też spora oszczędność energii elektrycznej. Oświetlenie działa bowiem tylko wtedy, gdy ktoś ze schodów korzysta. W pozostałym czasie może być uśpione lub świecić się z o wiele mniejszą intensywnością. Co ciekawe, czujniki ruchu są nie tylko czułe, ale również reagują na kierunek poruszania się. Włączają się wtedy, gdy ktoś faktycznie wchodzi na schody, a nie gdy tylko przechodzi obok klatki schodowej. Czujniki włączają oświetlenie jedynie wtedy, gdy wchodzi na nie któryś z użytkowników budynku. Nie reagują natomiast na zwierzęta domowe. Dzięki temu nie trzeba się obawiać, że diody na schodach będą się włączać za każdym razem, gdy przebiegnie po nich kot czy pies.

 

Oświetlenie włącza się po zmierzchu

 

W oświetleniu schodów bardzo przydatne są również czujniki zmierzchu, które sprawiają, że światło włącza się wtedy, gdy poziom światła spada poniżej ustalonego w czujniku minimum. To doskonałe rozwiązanie zarówno na schodach zewnętrznych, jak i wewnętrznych. W przypadku schodów na zewnątrz budynku czujniki ruchu dbają o to, by oświetlenie działało jedynie po zmierzchu. W ciągu dnia, gdy poziom światła dziennego jest wystarczający, nie ma więc potrzeby włączania czy wyłączania oświetlenia. Będzie ono włączało się samo.

 

Wysoka jakość, nowoczesne technologie

 

Zaawansowanej klasy czujniki do oświetlenia schodowego funkcjonują niezawodnie i bezawaryjnie. Wykonane są z najwyższej klasy materiałów, są odporne na działanie wilgoci oraz na uszkodzenia mechaniczne. Wybierając oświetlenie schodowe warto jednak zainwestować w kompletne zestawy, złożone z diod, sterownika oraz czujników. Dzięki temu można mieć pewność, że wszystkie elementy są do siebie dopasowane i razem będą funkcjonowały bezawaryjnie.
 

TU ZNAJDZIESZ SZUKANE PRODUKTY
- KLIKNIJ W CZERWONY NAPIS

 

 


Przejdź do strony głównej
01234
0
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl