wyszukiwanie zaawansowane
» Oprawy schodowe, sufitowe, halogenowe LED
Sterowniki schodowe, oświetlenie schodów - katalog <===

Zmiana języka

PolskiAngielskiNiemieckiRosyjskiCzeski

Kontakt

Opinie o produktach

Statystyka

 • Aktualnie klientów na stronie: 22
 • Sklep odwiedziło: 1994360 klientów
 • Sklep działa od: 10-10-2010

Oprawy schodowe, sufitowe, halogenowe LED

Oprawy schodowe, sufitowe, halogenowe LED
Oprawy oświetleniowe stanowią ważne uzupełnienie dekoracji wnętrz. Oprawy stropowe LED doskonale nadają się do umieszczenia w sufitach podwieszanych. Można w nich stosować żarówki LED zarówno 220V jak i 12V.

Oprawy na źródła światła LED można wykorzystać nie tylko do oświetlenia sufitów ale też schodów czy podświetlenia elewacji. Różne zastosowania pozwalają na indywidualną aranżację przestrzeni funkcjonalnej w domu i pracy.

Oprawy wodoodporne można stosować w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności jak kuchnie czy łazienki. Modele wodoszczelne do oświetlenia basenów czy oczek wodnych.

W ofercie posiadamy tańsze modele wykonane w technologii wytłaczania jak również modele wysokiej jakości – odlewane. Oprawy są stałe bez możliwości regulacji kąta padania światła i regulowane z możliwością regulacji kąta padania światła. Wykorzystanie technologii LED do oświetlenia pozwala chronić środowisko i efektywnie oszczędzać energię.
 

Oprawy schodowe, sufitowe, halogenowe LED

 

Wszelkiego rodzaju oprawy oświetleniowe stanowią dosyć ważne uzupełnienie dekoracji wnętrz. Można być rzec, że sporo wnoszą do naszych domów i mieszkań, dzięki czemu mogą uczynić je bardziej przytulnymi. Wydawać by się mogło, że oświetlenie nie ma zbyt dużego wpływu na wygląd naszych pokoi, jednak nic bardziej mylnego. Od oświetlenia bardzo dużo zależy. Jeśli nieodpowiednio je dobierzemy może się to źle odbić na ogólnym wyglądanie salonu czy sypialni. Światło w wielu przypadkach udoskonala kształt pomieszczeń oraz wprowadza do nich przytulny nastrój. Wybierając kolor światła i stopień świecenia mamy wpływ na efekt końcowy, jaki zostanie przy wykorzystaniu owych parametrów uzyskany. Liczba, wzornictwo i rozmieszczenie opraw oświetleniowych wraz z odpowiednio dobranymi do nich żarówkami zależy w głównej mierze od wielkości oraz wyposażenia wybranego przez nas pokoju.

 

Oferowane przez nas oprawy stropowe LED idealnie nadają się do umieszczenia  w sufitach podwieszanych. Tego typu sufity doskonale maskują nierówności, ukrywają instalacje, a także obniżają pomieszczenia co bardzo często jest niezbędne w mieszkaniach, w których sufity znajdują się bardzo wysoko. W suficie podwieszanym można bez większego problemu umieścić oświetlenie punktowe lub taśmy z oświetleniem LED. Chyba każdy zdaje sobie sprawę z zalet płynących z zastosowania tego typu oświetlenia w naszych domach, dlatego mając możliwość zastosowania u siebie sufitów podwieszanych z umieszczonym w nim oświetleniem LED warto ową możliwość wykorzystać. Dla tych, którzy niezbyt orientują się w temacie warto dodać, że w tego typu sufitach z powodzeniem można umieścić żarówki LED zarówno 220V jak i 12V. Zastosowanie sufitu podwieszanego będzie doskonałym rozwiązaniem, jeśli nad Tobą mieszka hałaśliwy sąsiad, przez którego pragniesz nieco wyciszyć swoje mieszkanie. Jego to także doskonały sposób, aby zamaskować widniejące na suficie niedoskonałości, takie jak pęknięcia.

 

To o czym wszyscy powinni pamiętać to przede wszystkim zaplanowanie oświetlenia już na początkowym etapie wykańczania mieszkania. Trzeba liczyć się z tym, że zastosowanie niektórych z pożądanych przez nas rozwiązań wymaga odpowiednich do tego warunków, ale też przeprowadzenia instalacji, co w przypadku wykończonego już pokoju może okazać się zwyczajnie niemożliwe, a jeśli już to będzie wiązać się z koniecznością przeprowadzenia ponownego remontu. Wystarczy uruchomić nieco swoją wyobraźnię, by wykorzystując plastyczne właściwości światła zmienić wygląd całego pomieszczenia i przy jego pomocy móc go w dowolnej chwili odświeżyć. Chyba każdemu z nas z czasem nudzi się wygląd wnętrz, przez co pragniemy wprowadzić w nich małe zmiany. Przy wykorzystaniu oświetlenia jest to możliwe. Wystarczy zmienić kąt, jasność lub kolor świecenia, aby nasz pokój wyglądał zupełnie inaczej niż wcześniej.

 

Miej na uwadze także, że miejsca przeznaczone do pracy powinny być odpowiednio oświetlone. Zbyt długie pracowanie w niezbyt dobrze oświetlonym pomieszczeniu może mieć zły wpływ na nasz wzrok, przez co może się on zwyczajnie popsuć. Jeśli oświetlenie w pomieszczeniu przeznaczonym do odpoczynku jest zbyt jasne to także będzie miało to negatywny wpływ na nasz organizm. Zadbaj więc o to, aby w danych pomieszczeniach znajdowało się oświetlenie odpowiednie do czynności, jakie masz zamiar w nich wykonywać.

 

Oprawy na źródła światła LED można wykorzystać nie tylko do oświetlania sufitów ale też schodów czy podświetlania elewacji. Dobrym pomysłem będzie oświetlenie schodów, w szczególności gdy znajdują się one w miejscu, do którego światło dziennie nie dociera. Chyba każdy z nas miał do czynienia z poruszaniem się po schodach, gdzie wokół rozpościerała się ciemność i zdaje sobie sprawę z tego, jakie jest to trudne a w dodatku jak bardzo niebezpieczne. Wystarczy jednak zastosować odpowiednie oświetlenie LED, by mieć podczas schodzenia lub wychodzenia po schodach doskonałą widoczność. Zamontowanie w konstrukcji czujnika światła sprawi, że światło będzie zaświecało się wyłącznie wtedy, gdy wyczuje czyjąś obecność. Dzięki temu unikniemy niepotrzebnego zaświecania się światła, a tym samym marnowania pieniędzy.

 

Różne zastosowania pozwalają na indywidualną aranżację przestrzeni funkcjonalnej w domu i pracy. W przypadku oświetlenia wykorzystującego nowoczesną i innowacyjną technologię LED nie ma żadnych ograniczeń. Z powodzeniem można zastosować je zarówno we wnętrzach mieszkalnych, jak i na zewnątrz. Doskonale sprawdzi się w domu i w pracy. Ogromna liczba zalet płynąca z zastosowania oświetlenia typu LED skłania nas jako użytkowników do wykorzystywania jej w naszym domu. Prze wykorzystaniu tego typu źródła światła można uzyskać naprawdę wspaniałe efekty pod warunkiem, że umieścimy je w odpowiednich miejscach i ustawimy pod odpowiednim kątem. Nie zapomnijmy także wybrać odpowiedniego koloru światła, gdyż odgrywa on sporą rolę w oświetlaniu budynków mieszkalnych.

 

Chciałbyś zastosować oświetlenie typu LED w swojej kuchni lub łazience? Teraz bez żadnych problemów możesz to zrobić. Oprawy wodoodporne sprawiają, że oferowane przez nas oświetlenie może być stosowane w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności. Modele wodoszczelne są wręcz idealne do oświetlania basenów czy oczek wodnych. Tak naprawdę oświetlenie typu LED z wodoodporną oprawą możesz zastosować praktycznie wszędzie. Niestraszny mu deszcz ani śnieg, więc świetnie sprawdzi się także pod chmurką.

 

Warto w tym miejscu wymienić najważniejsze zalety, które można przypisać powszechnie dostępnym źródłom światła wykorzystującym technologię LED. Mocną stroną są głównie małe rozmiary, które umożliwiają zastosowanie owych źródeł w bardzo wielu miejscach, na ogół niedostępnych dla tradycyjnego oświetlenia. Dzięki temu możemy oświetlić miejsca, do których do tej pory nie dało doprowadzić się poświaty świetlnej, przez co uda nam się uzyskać efekty o jakich do tej pory mogliśmy jedynie marzyć. Bardzo duża sprawność żarówek LED gwarantuje stosunkowo małe straty podczas przetwarzania prądu elektrycznego w światło, a co za tym idzie – dużo niższe rachunki za prąd. Nikt z nas nie lubi przepłacać, a w przypadku zastosowania technologii LED spore oszczędności można zanotować już po miesiącu od momentu ich zamontowania.

 

Największą zaletą żarówek LED jest bardzo długa żywotność. Tradycyjne żarówki świecą stosunkowo krótko, przez co po upływie tego czasu konieczna jest ich wymiana, gdyż przestają świecić niemal natychmiast, zwyczajnie się przepalają. To się nie dzieje w przypadku źródeł światła LED. Markowe diody LED mają żywotność na poziomie od 30 do 100 tysięcy godzin. Co to znaczy dla przeciętnego użytkownika? Mniej więcej tyle, że po około 30 tysiącach godzin od momentu zastosowania źródła światła tego typu w swoim domu straci ono swoją jasność, jednak nie przestanie całkowicie świecić. Będzie nadal świecić, tyle że słabiej. Jednego możemy być pewni – nie zaskoczy nas ciemność, a jeśli stopień jasności w żaden sposób nie będzie nam przeszkadzał ani utrudniał codziennego życia to ze zmianą źródła światła LED będzie można jeszcze poczekać.

 

Dbasz o środowisko i w żaden sposób nie chcesz przyczyniać się do jego zanieczyszczania? Jeśli tak to źródła światła wykorzystujące technologię LED zostały stworzone właśnie z myślą o ludziach takich jak Ty. Diody LED nie zawierają w swoim składzie rtęci ani innych szkodliwych dla środowiska substancji, dzięki czemu w przypadku ich uszkodzenia nie wydostanie się na zewnątrz nic, co mogłoby zagrozić naszemu życiu lub zdrowiu. Ze względu na ich długą żywotność rzadko kiedy się je wyrzuca, dlatego też nie trzeba martwić się ich utylizacją w takim stopniu, jak utylizacją tradycyjnych źródeł światła. Niestety nie da się uniknąć stosowania chociaż odrobiny związków chemicznych w procesie produkcji źródeł światła wykorzystujących technologię LED, jednak jest ich we wnętrzu diod dosłownie odrobina, przez co nie są one w takim stopniu szkodliwe jak substancje chemiczne pochodzące z tradycyjnych żarówek, jakie można spotkać w większości polskich domów.

 

Za dodatkowy atut możemy uznać niską temperaturę pracy. Diody LED nie grzeją się w procesie świecenia. Biorąc pod uwagę ten właśnie fakt można je z powodzeniem umieszczać w wybranych przez siebie miejscach, bez obawy na to, że w pobliżu będą znajdować się obiekty, które podczas dłuższej pracy żarówki mogłyby się nagrzać i spowodować pożar. W momencie wyboru tradycyjnych żarówek nie możemy zamontowywać ich gdzie nam się podoba, lecz trzeba mieć na uwadze, że w ich pobliżu nie może znajdować się np. drewno lub wełna. Dzięki temu, że diody LED nie produkują ciepła to nie ma ryzyka, że spalą się kable doprowadzające zasilanie, ani że pojawią się nieestetyczne ciemne plamy na ścianach czy suficie, wokół źródła światła.

 

W ofercie naszego sklepu widnieją tańsze modele wykonane w technologii wytłaczania, jak również modele wysokiej jakości – odlewane. Posiadamy zarówno oprawy stałe bez możliwości regulacji kąta padania światła i regulowane, czyli z możliwością regulowania kąta padania światła. Wykorzystanie technologii LED do oświetlania naszych wnętrz i przestrzeni zewnętrznych pozwala chronić środowisko i efektywnie oszczędzać energię. Staraliśmy się wybrać dla Państwa produkty najlepszej jakości, pochodzące od najwyższej klasy producentów i tylko takie znalazły się w szerokiej ofercie naszego sklepu. Z powodzeniem znajdziecie u nas wszystkie produkty, które są w danej chwili niezbędne do stworzenia wybranej przez siebie konstrukcji. Aby ułatwić Państwu poszukiwania postanowiliśmy podzielić dział na 4 podkategorie: oprawy schodowe i oprawy schodowe LED, oprawy LED, oprawy wodoszczelne oraz pozostałe akcesoria. Dzięki temu w prosty i szybki sposób można znaleźć wszystkie niezbędne produkty.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i życzymy miłych zakupów!


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
lampy sufitowe, oświetlenie łazienkowe, oświetlenie kuchni, oświetlenie salonu, oświetlenie led, oprawa wodoszczelna, op

Oprawka halogenowa sufitowa wodoodporna, okrągła, stała, odlew - biały matowy

19,90 zł
szt. Do koszyka
Produkt będzie dostępny od dnia: 24-07-2017
oprawa schodowa

OPRAWA J - A

60,00 zł
szt. Do koszyka
oprawa schodowa

OPRAWA J - B

60,00 zł
szt. Do koszyka
oprawa schodowa

OPRAWA J - C

60,00 zł
szt. Do koszyka
oprawa schodowa

OPRAWA J - D

60,00 zł
szt. Do koszyka

01234
0

Super promocje

 • Taśma LED 5m SMD3528 150/5m - zielony - pasek led - listwa led

  Taśma LED 5m SMD3528 150/5m - zielony - pasek led - listwa led

  Taśmy led - to nowoczesne rozwiązanie dające możliwość oświetlenia reklam, mebli, witryn sklepowych oraz dekoracyjnego i użytkowego oświetlenia pomieszczeń. Taśmy led oferują minimalne zużycie energii zapewniając jednocześnie wysoką wydajność światła.…
  54,99 zł34,99 zł
 • Taśma LED 5m SMD3528 300/5m - niebieski - pasek led - listwa led

  Taśma LED 5m SMD3528 300/5m - niebieski - pasek led - listwa led

  Taśmy led - to nowoczesne rozwiązanie dające możliwość oświetlenia reklam, mebli, witryn sklepowych oraz dekoracyjnego i użytkowego oświetlenia pomieszczeń. Taśmy led oferują minimalne zużycie energii zapewniając jednocześnie wysoką wydajność światła.…
  49,99 zł39,99 zł
 • Oprawa sufitowa DOWNLIGHT LED SLIM 3W - 4000K neutralny obudowa biała

  Oprawa sufitowa DOWNLIGHT LED SLIM 3W - 4000K neutralny obudowa biała

  Napięcie znamionowe: 110–265V ~ 50/60Hz Temperatura barwowa: 4000K Barwa: naturalny biały Nominalny okres trwałości: >50 000h Współczynnik zachowania strumienia świetlnego na zakończenie nominalnego okresu trwałości: 70% Kąt świecenia: 90° Ilość diod: 30…
  60,52 zł35,99 zł
 • żarówka led e27 100w, żarówka led e27 allegro, żarówka led e27 10w, żarówka led e27 philips, żarówka led e27 20w, żarówk

  Żarówka lampa E27 ECO 10W SMART biały ciepły

  Charakterystyka: Napięcie znamionowe:    AC 230 ~ 50Hz Temperatura barwowa:    3000K / 4000K / 6000K Barwa:    ciepły biały / naturalny biały / zimny biały Nominalny okres trwałości:    30 000h Współczynnik zachowania strumienia świetlnego na zakończenie…
  33,58 zł21,99 zł
 • Philips LED floodlight, LED floodlight with motion sensor led floodlight 50w, led floodlight 30w, led floodlight 10w

  Naświetlacz LED - ECOPRO - 10W

  Budowa: 1. obudowa - odlew aluminiowy z płaską szybą z hartowanego szkła 2. odbłyśnik - wybłyszczona blacha aluminiowa 3. uchwyt mocujący: stalowy z 3 otworami montażowymi (możliwość regulacji kąta nachylenia) - w dolnej części obudowy znajduje się zaślepiony…
  46,37 zł36,99 zł
 • Taśma LED 5m SMD5050 150/5m z modułem WS2811

  Taśma LED 5m SMD5050 150/5m z modułem WS2811

  SPECYFIKACJA TECHNICZNA             Wymiary szer.12 x grubość 2,9 [mm]     Napięcie zasilania 12 V DC         Pobór prądu  3A/5m (1/m)       Pobór mocy 36W/5m…
  234,99 zł179,99 zł
 • żarówki led e14 opinie, najmocniejsze żarówki led e14, żarówki led e14, żarówki led e14 philips, żarówka led e14 opinie,

  Żarówka LED - 12 - SMD2835 - E14 - 230V - 4W - biała ciepła - CANDLE LE

  Temperatura barwowa: 3000 - 3500°K Strumień świetlny: 360lm Pobór mocy: 4W Napięcie zasilania: 230V Żywotność: 30 000 h Typ diody: 12 LED SMD 2835 Materiał obudowy: ceramiczna podstawa + szklany klosz  
  17,36 zł14,90 zł
 • oprawa led, oprawa natykowa, oprawa natynkowa led, LED luminaire, surface mounted, surface mounted led, LED-Leuchte, Flä

  Oprawa sufitowa LED - 5W - CARO

  Specyfikacja techniczna Moc znamionowa:    5W Napięcie znamionowe:    220-240V ~50Hz Temperatura barwowa:    4000K Barwa światła:    ciepły biały Nominalny okres trwałości:    30 000h Współczynnik zachowania strumienia świetlnego na zakończenie nominalnego…
  72,13 zł46,99 zł
 • oprawa led, oprawa natykowa, oprawa natynkowa led, LED luminaire, surface mounted, surface mounted led, LED-Leuchte, Flä

  Oprawa sufitowa LED - 10W - CARO

  Specyfikacja techniczna Moc znamionowa:    10W Napięcie znamionowe:    220-240V ~50Hz Temperatura barwowa:    4000K Barwa światła:    naturalny biały Nominalny okres trwałości:    30 000h Współczynnik zachowania strumienia świetlnego na zakończenie nominalnego…
  130,13 zł83,99 zł
 • led bulbs gu10, żarówka led gu10, smat żarówki

  Żarówka LED - eco candle - E14 - 4W - UFO - SMART

  Charakterystyka: Moc znamionowa:    4W Napięcie znamionowe:    230V ~50Hz Temperatura barwowa:    2700K Barwa światła:    ciepły biały Nominalny okres trwałości:    15 000h Współczynnik zachowania strumienia świetlnego na zakończenie nominalnego okresu…
  19,19 zł18,49 zł

Witamy

 

Firma Restan to sprawdzony i renomowany producent najwyższej jakości produktów oświetleniowych oraz wszelkich niezbędnych akcesoriów dodatkowych. Od wielu lat dokładamy wszelkich starań, by wszystkie oferowane Państwu zestawy oświetleniowe spełniały wszystkie wymogi dotyczące funkcjonalności, komfortu użytkowania oraz estetyki.

Oferowane przez nas innowacyjne rozwiązania, oparte na oświetleniu ledowym, pozwalają na znaczne obniżenie kosztów energii elektrycznej. Zamiana zwykłego oświetlenia na oświetlenie led to prawdziwy strzał w dziesiątkę – gwarantujemy najwyższy współczynnik światła przy możliwie niskim pobieraniu energii z sieci elektrycznej. Dzięki temu mogą Państwo cieszyć się doskonałej jakości światłem w każdym pomieszczeniu oraz na zewnątrz budynków bez obaw o wysokie rachunki za prąd.

W naszej ofercie znajdą Państwo szereg rozwiązań, dzięki którym oświetlenie domu, mieszkania, pomieszczenia biurowego czy magazynowego nabierze zupełnie nowe oblicze. Nowoczesne zestawy do oświetlania poszczególnych pomieszczeń, dopracowane w każdym calu moduły, prostota montażu oraz całe mnóstwo inteligentnych i spersonalizowanych: taśm LED, zasilaczy LED,  sterowników schodowych, sterowników RGBW, żarówek LED, profili aluminiowych, halogenów LED, czujników i urządzeń elektrycznych zapewnią wysoką jakość oświetlenia, trwałość użytkowania oraz niezawodność bez względu na warunki panujące w otoczeniu. Nasze produkty powstają przy użyciu najwyższej jakości podzespołów oraz oryginalnych chipów, co gwarantuje wieloletnie użytkowanie bez obaw o usterki i problemy techniczne.

Wszystkie nasze produkty są bezproblemowe w montażu oraz posiadają szereg dedykowanych akcesoriów, dzięki czemu można szybko stworzyć niezbędne zestawy oświetleniowe, gotowe do zamontowania na wybranej powierzchni. Wśród naszych produktów znajdą Państwo zestawy do oświetlenia schodów, pomieszczeń reprezentacyjnych oraz użytkowych, zewnętrznych elementów budynków oraz każdej innej przestrzeni, która potrzebuje odpowiedniego doświetlenia. W katalogu naszych unikalnych rozwiązań mogą Państwo znaleźć wysoce energooszczędne rozwiązania oświetleniowe, których żywotność sięga nawet 100 tys. godzin.

Firma Restan to nie tylko doskonałej jakości produkty oświetleniowe oraz szeroki wybór, ale również fachowa i profesjonalna obsługa. Jeżeli wśród naszych produktów nie znajdą Państwo rozwiązań spełniających indywidualne potrzeby, prosimy o kontakt. Jesteśmy w stanie dopasować nasze rozwiązania oświetleniowe do oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów. Nasi doradcy służą fachowym wsparciem na każdym etapie składania zamówienia, a także podczas późniejszego użytkowania naszego oświetlenia.

Wszystkie zamówione w naszym sklepie internetowym produkty pakujemy w sposób bezpieczny i łatwy w transporcie oraz wysyłamy najszybciej jak to możliwe. Możliwa jest wysyłka zarówno na terenie Polski, jak i za granicę. Jakość i niezawodność naszych produktów docenili już użytkownicy pod każdą szerokością geograficzną. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszych innowacyjnych i zaawansowanych technologicznie rozwiązań oświetleniowych.

 

NIE KUPUJ BYLE CZEGO

Dostarczamy towar dyskretnie korzystając również z sieci:
paczkomaty 24/7
 

 

Wybrane produkty promocyjne

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl

» przeczytaj wszystkie opinie