wyszukiwanie zaawansowane
» MI-LIGHT, MILIGHT
Sterowniki schodowe, oświetlenie schodów - katalog <===

Zmiana języka

PolskiAngielskiNiemieckiRosyjskiCzeski

Kontakt

Opinie o produktach

Statystyka

 • Aktualnie klientów na stronie: 1
 • Sklep odwiedziło: 1994550 klientów
 • Sklep działa od: 10-10-2010

MI-LIGHT, MILIGHT

MI-LIGHT, MILIGHT
System MILIGHT milion możliwości, zarządzanie pilotem lub telefonem. Inteligentny dom w zasięgu telefonu komórkowego lub laptopa. System możesz budować według swoich potrzeb dołączając do niego: taśmy led, żarówki led, oprawy downlight. Możesz wybierać albo układy RGBW lub monochromatyczne. Aplikacje dostępne na platformy Android i Apple. 

System MILIGHT jest przeznaczony do sterowania oświetleniem. Ma milion możliwości, zarządzanie odbywa się pilotem lub telefonem. Inteligentny dom jest w zasięgu telefonu komórkowego lub laptopa. System możesz budować według swoich potrzeb dołączając do niego: taśmy led, żarówki led, oprawy downlight. Możesz wybierać albo układy RGBW lub monochromatyczne. Aplikacje obsługujące system łatwo można pobrać z platform proponujących oprogramowanie dla Androida i Apple. 

Niesamowity jest fakt, iż aranżacja wnętrza nie kończy się obecnie na projekcie i jego realizacji. Zmiany można wprowadzać w dowolnym momencie a decyduje o tym osoba mająca w ręku sterownik np. w postaci urządzenia mobilnego. Tradycjonaliści mogą także używać tradycyjnego przełącznika ściennego lub poręcznego pilota. Obsługa jest banalna, wystarczy IPhone, czy podobne urządzenie, aby dzięki WiFi sterować oświetleniem w całym domu, mieszkaniu, czy firmie. Co więcej – zintegrowana pamięć pozwala utrwalać najlepsze spersonalizowane ustawienia, aby móc z nich korzystać w przyszłości.

Do zainstalowania systemu nie jest wymagana pomoc elektryka. Efektywnie wykorzystuje pobierana energie, tym samym zużywa jej mniej, niżby korzystać z konwencjonalnych rozwiązań. Rachunki są niższe o 80%. Przy tym efekty uzyskiwane dzięki Milight są wyjątkowe, do wyboru jest kilkanaście milionów kolorów, trwałość LED to 50 tys. godzin świecenia, czyli nawet 25 lat!
 

Milight - steruj światłem

 

W dzisiejszych czasach przy pomocy telefonu komórkowego można zrobić praktycznie wszystko, dlaczego by więc nie wykorzystać go do sterowania światłem? System MILIGHT to milion możliwości zamkniętych w jednym małym urządzeniu, którym można sterować przy pomocy specjalnego pilota lub zwykłego telefonu komórkowego. No bo kto z nas nie chciałby być właścicielem inteligentnego domu będącego w zasięgu towarzyszących nam w codziennym życiu urządzeń elektronicznych? Tak naprawdę sam możesz być twórcą swojego własnego systemu, który zbudować można w kilka chwil dołączając do niego elementy takie jak: taśmy led, żarówki led czy oprawy downlight. To Ty decydujesz, jakie układy wybierasz. Do wyboru dostępne są układy RGBW oraz monochromatyczne.

 

Aplikacje przeznaczone do sterowania światłem można w jednej krótkiej chwili pobrać na urządzenie działające na systemie Android, jak i wszelkiego rodzaju elektronikę marki Apple. System MILIGHT powstał przede wszystkim z myślą o osobach, które pragną w codziennym życiu ułatwić sobie życie i oszczędzać możliwie dużo czasu na wykonywaniu najprostszych czynności. Posiada on milion możliwości, a jego zarządzanie odbywa się również przy pomocy specjalnie stworzonego do niego pilota. Nie masz go pod ręką a właśnie pracujesz przy laptopie? Także możesz wykorzystać go do sterowania znajdującym się w Twoim domu oświetleniem.

 

Wydawać by się mogło, że aranżacja wnętrz kończy się na stworzeniu projektu i późniejszej jego realizacji. Nic bardziej mylnego. Nawet w dopiętych na ostatni guzik pomieszczeniach w dowolnym momencie można wprowadzać zmiany, które z całą pewnością zostaną przez każdego zauważone. Decyduje o nich osoba w danym momencie trzymająca w dłoni sterownik, np. w postaci wybranego urządzenia mobilnego. Znudzi Ci się takie rozwiązanie? Bez żadnego problemu możesz wrócić do tradycyjnego sterowania światła, czyli wykorzystania do tego celu umieszczonego na ścianie przełącznika czy poręcznego pilota.

 

Ci nieco starsi mają wrażenie, że obsługa aplikacji do sterowania światła będzie zbyt trudna i zwyczajnie ich przerośnie. Nie trzeba się tego obawiać, gdyż każdy jest w stanie ją opanować i jest ona wręcz intuicyjna. Wystarczy zwykły smartfon posiadający dostęp do WiFi by sterować w oświetleniem w całym mieszkaniu, domu, czy nawet firmie. Jest to wręcz doskonałe rozwiązanie, jeśli chodzi o oświetlenie dużych budynków, w których chodzenie od pomieszczenia do pomieszczenia i zaświecanie lub zgaszanie światła może być bardzo męczące.

 

Dla tych, którzy już na tym etapie wykazują zainteresowanie systemem MILIGHT warto dodać, że posiada on zintegrowaną pamięć, w której utrwalane są najlepsze spersonalizowane ustawienia, aby móc z nich skorzystać ponownie w przyszłości. Wystarczy, że dopasujesz najlepsze według Ciebie ustawienie oświetlenia i wybierzesz odpowiedni przycisk na ekranie, by za sekundę cały dom został oświetlony dokładnie tak jak w danym momencie sobie tego życzysz.

 

Obawiasz się, że nie poradzisz sobie z instalacją systemu? Wcale nie jest do tego potrzebna pomoc elektryka, gdyż z całą pewnością sam bardzo dobrze sobie poradzisz. System MILIGHT ma bardzo wiele zalet, na które warto zwrócić uwagę podczas podejmowania decyzji o tym, czy znajdzie się dla niego miejsce w naszym domu. Jedną z największych jest efektywne wykorzystywanie pobieranej energii, dzięki czemu jest jej mniej zużywane, niż wtedy jeśli trzeba byłoby skorzystać z konwencjonalnych rozwiązań. Jest to sporta oszczędność, gdyż rachunki mogą być niższe nawet o 80%! Uwierz, że efekty uzyskanie dzięki systemowi MILIGHT przejdą Twoje najśmielsze oczekiwania. Są one wyjątkowe i niepowtarzalne, nie do uzyskania przy wykorzystaniu żadnego innego urządzenia. Do Twojej dyspozycji zostało oddanych kilkanaście milionów kolorów. Oświetlenie LED cechuje się ogromną trwałością, gdyż zapewnia prawie 50 tysięcy godzin świecenia, co w przeliczeniu daje prawie 25 lat!

 

Znudziło Ci się tradycyjne oświetlenie? Szukasz jakiejś alternatywy dla lamp, które przez lata oglądasz? System MILIGHT oferuje 16 milionów kolorów, dzięki którym uzyskasz niepowtarzalny efekt, jaki przy ich wykorzystaniu będziesz mógł stworzyć. Niektóre żarówki odmawiają nam posłuszeństwa po niedługim czasie użytkowania, co w wielu przypadkach może nas bardzo zdenerwować. Jeśli zdecydujesz się zakupić oferowany przez nas system nie będziesz musiał już martwić się o żywotność swojego oświetlenia, gdyż bez żadnych problemów będzie bezawaryjnie działał przez co najmniej 20 najbliższych lat, a zapewne i jeszcze dłużej. Wszechobecna moda na ekologie skłania nas do ochrony środowiska. Masz możliwość nie świecić niepotrzebnie światła? Wykorzystaj to i jednym kliknięciem wyłączaj lampy rzucające jasną poświatę, która nie jest Ci w danej chwili potrzebna. W takim przypadku przy wykorzystaniu tego rozwiązania, w porównaniu  do konwencjonalnego oświetlenia będziesz mógł znacznie zmniejszyć swoje rachunki za energię elektryczną, w niektórych przypadkach nawet kilkukrotnie. Chyba jest to kusząca propozycja, nie tylko dla miłośników oszczędzania.

 

Zastanawiasz się, czy MILIGHT to system stworzony dla Twojego domu? Już teraz możemy odpowiedzieć na to pytanie. Tak, MILIGHT to system stworzony dla Ciebie i każdej innej osoby, która ceni sobie wygodę, komfort i możliwość zaoszczędzenia pieniędzy. Oferowany przez nas system będzie idealnym rozwiązaniem dla Twojego domu. W ofercie znajdują się punkty świetlne z najpopularniejszymi na rynku trzonkami: e27, e14 czy gu10. Do tego oprawy typu downlight o średnicy montażowej wynoszącej 120mm. Tak naprawdę punkty świetlne doskonale sprawdzą się jako główne oświetlenie Twojego domu, w żadnym wypadku nie będziesz zmuszony wykorzystać jakiekolwiek inne elementy towarzyszące. Oferowane przez nas punkty świetlne znajdą również swoje zastosowanie w lampkach nocnych, które wykorzystujesz do wieczornego czytania, czy też w wolnostojących lampach, jakie równie często co małe lampki są przez nas wykorzystywane w codziennym życiu. Wykorzystać je możesz także w lampach wiszących, kinkietach czy wszelkiego rodzaju oprawach ozdobnych. Nie ma żadnych ograniczeń, bez żadnego problemu możesz wykorzystać je tam, gdzie zechcesz. Nic nie stoi na przeszkodzie, by te doskonałej jakości punkty świetlne wykorzystać jako podświetlenie wnęk w ścianach lub szklanych półek, co da całkiem przyjemny efekt i stworzy niesamowity klimat.

 

Odpowiednie oświetlenie jest w stanie dodać konkretnemu pomieszczeniu charakteru i nocą uczynić z niego miejsce, które będzie nie do poznania za dnia. To właśnie dzięki punktom świetlnym będziesz w stanie w stosunkowo krótkim czasie zmienić bardzo wiele w swoim domy. Każde mieszkanie potrzebuje czasami tzw. odświeżenia. Nawet mała zmiana może sprawić, że lepiej się poczujemy i znacznie przyjemniej będzie nam w nim spędzać swój wolny czas. Przyjemna atmosfera sprzyja zarówno wypoczynkowi, jak i praca wykonywana w nim jest znacznie bardziej efektywniejsza. Dzięki systemowi MILIGHT możesz w kilka sekund zmienić cały nastrój w mieszkaniu, bez konieczności ruszania się z fotela, czy to nie wspaniałe?

 

Instalacja systemu jest naprawdę bardzo prosta i można przeprowadzić ją w zaledwie kilka sekund. Nie musisz się obawiać, jeśli nie masz żadnego doświadczenia z tego typu pracami, gdyż wcale go nie potrzebujesz. Dodanie zupełnie nowego elementu do instalacji polega na jego podłączeniu do instalacji poprzez wybranie odpowiedniej grupy, do której ma zostać przypisany sterownik do taśm, punkt świetlny czy oprawa typu downlight (tylko od Ciebie zależy, który z nich wybierzesz) i to wszystko. Nie pozostaje nic innego jak tylko wybrać odpowiednią kolorystykę w swoim pomieszczeniu przy wykorzystaniu do tego celu smartphona lub dedykowanego pilota. Pamiętaj, że w dowolnej chwili możesz powrócić do tradycyjnego sterowania światłem, czyli do włączania i wyłączania lamp przy wykorzystaniu znajdującego się na ścianie wyłącznika światła.

 

System MILIGHT to doskonała propozycja w szczególności dla osób, które są znudzone obecnym wystrojem swojego domu i pragną przy pomocy niewielkich czynów dokonać całkiem sporej zmiany. Przy jego wykorzystaniu w dowolnie wybranym przez siebie momencie masz możliwość zmiany aranżacji świetlnej, nie tylko w pokoju w którym aktualnie przebywasz, lecz również w całym domu, więc wystrój z całą pewnością nigdy Ci się nie znudzi. Przy jego pomocy zaskoczysz swoich gości, którzy pozazdroszczą Ci jego posiadania i sami zapragną mieć go również u siebie.

 

Chyba każdy z nas doświadczył sytuacji, w której podczas oglądania telewizji czy wykonywania jakiejkolwiek innej czynności chciał przyciemnić światło, a zwyczajnie nie chciało mu się wstawać z kanapy. Jeśli zdecydujesz się zakupić system MILIGHT będziesz mógł zapomnieć o konieczności wstawania z łóżka, w celu zgaszenia światła. Nie będziesz musiał także szukać pilota, którego przecież często zwyczajnie nie ma się pod ręką. Wystarczy, że będziesz miał swojego smartphona, z którym w dobie Internetu nikt się nie rozstaje, a przy jego pomocy będziesz mógł rozjaśnić, przyciemnić, a nawet całkowicie zgasić światło. Ogromną zaletą tego rozwiązania jest także fakt, że  nawet wtedy gdy opuścisz swoje mieszkanie i będziesz przebywał z dala od domu będziesz w stanie kontrolować znajdujące się w nim oświetlenie. Wystarczy, że klikniesz jeden przycisk a lampy w Twoim domu zgasną lub zaświecą się na nowo, co będzie również doskonałym odstraszeniem nieproszonych gości, którzy mogliby spróbować odwiedzić Cię pod Twoją nieobecność.

 

Jeśli zapragnąłeś mieć system MILIGHT również w swoim domu to chcemy Cię w tym miejscu poinformować, że wszystkie niezbędne elementy mogące wejść w skład tego najnowocześniejszego i najbardziej innowacyjnego na rynku systemu do zarządzania oświetleniem bez żadnych trudności znajdziesz w naszej ofercie. Serdecznie zapraszamy do przejrzenia artykułów dostępnych w naszym sklepie i zachęcamy do zakupu!Wszystkie elementy mogące wejść w skład tego najnowocześniejszego obecnie systemu do zarządzania oświetleniem, są dostępne w naszej ofercie. Zapraszamy!

mi-light, milight, żarówka milight, downlight milight, pilot milight, odbiornik milight, system milight, wifi milight mi-light, milight, żarówka milight, downlight milight, pilot milight, odbiornik milight, system milight, wifi milight
mi-light, milight, żarówka milight, downlight milight, pilot milight, odbiornik milight, system milight, wifi milightmi-light, milight, żarówka milight, downlight milight, pilot milight, odbiornik milight, system milight, wifi milight

 
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości
Tylko promocje

01234
0

Super promocje

 • Taśma LED 5m SMD3528 150/5m - zielony - pasek led - listwa led

  Taśma LED 5m SMD3528 150/5m - zielony - pasek led - listwa led

  Taśmy led - to nowoczesne rozwiązanie dające możliwość oświetlenia reklam, mebli, witryn sklepowych oraz dekoracyjnego i użytkowego oświetlenia pomieszczeń. Taśmy led oferują minimalne zużycie energii zapewniając jednocześnie wysoką wydajność światła.…
  54,99 zł34,99 zł
 • Taśma LED 5m SMD3528 300/5m - niebieski - pasek led - listwa led

  Taśma LED 5m SMD3528 300/5m - niebieski - pasek led - listwa led

  Taśmy led - to nowoczesne rozwiązanie dające możliwość oświetlenia reklam, mebli, witryn sklepowych oraz dekoracyjnego i użytkowego oświetlenia pomieszczeń. Taśmy led oferują minimalne zużycie energii zapewniając jednocześnie wysoką wydajność światła.…
  49,99 zł39,99 zł
 • Oprawa sufitowa DOWNLIGHT LED SLIM 3W - 4000K neutralny obudowa biała

  Oprawa sufitowa DOWNLIGHT LED SLIM 3W - 4000K neutralny obudowa biała

  Napięcie znamionowe: 110–265V ~ 50/60Hz Temperatura barwowa: 4000K Barwa: naturalny biały Nominalny okres trwałości: >50 000h Współczynnik zachowania strumienia świetlnego na zakończenie nominalnego okresu trwałości: 70% Kąt świecenia: 90° Ilość diod: 30…
  60,52 zł35,99 zł
 • żarówka led e27 100w, żarówka led e27 allegro, żarówka led e27 10w, żarówka led e27 philips, żarówka led e27 20w, żarówk

  Żarówka lampa E27 ECO 10W SMART biały ciepły

  Charakterystyka: Napięcie znamionowe:    AC 230 ~ 50Hz Temperatura barwowa:    3000K / 4000K / 6000K Barwa:    ciepły biały / naturalny biały / zimny biały Nominalny okres trwałości:    30 000h Współczynnik zachowania strumienia świetlnego na zakończenie…
  33,58 zł21,99 zł
 • Philips LED floodlight, LED floodlight with motion sensor led floodlight 50w, led floodlight 30w, led floodlight 10w

  Naświetlacz LED - ECOPRO - 10W

  Budowa: 1. obudowa - odlew aluminiowy z płaską szybą z hartowanego szkła 2. odbłyśnik - wybłyszczona blacha aluminiowa 3. uchwyt mocujący: stalowy z 3 otworami montażowymi (możliwość regulacji kąta nachylenia) - w dolnej części obudowy znajduje się zaślepiony…
  46,37 zł36,99 zł
 • Taśma LED 5m SMD5050 150/5m z modułem WS2811

  Taśma LED 5m SMD5050 150/5m z modułem WS2811

  SPECYFIKACJA TECHNICZNA             Wymiary szer.12 x grubość 2,9 [mm]     Napięcie zasilania 12 V DC         Pobór prądu  3A/5m (1/m)       Pobór mocy 36W/5m…
  234,99 zł179,99 zł
 • TAŚMA LED 5m SMD 5050 150 diod/5m z modułem WS2811 - IP63

  TAŚMA LED 5m SMD 5050 150 diod/5m z modułem WS2811 - IP63

  SPECYFIKACJA TECHNICZNA Wymiary    szer.12 x grubość 2,9 [mm]     Napięcie zasilania    12 V DC     Pobór prądu     3A/5m (1/m)     Pobór mocy    36W/5m (7,2W/m)     Typ zastosowanej diody    SMD 5050     Ilość LED    150     Kąt świecenia diody  …
  249,99 zł189,99 zł
 • żarówki led e14 opinie, najmocniejsze żarówki led e14, żarówki led e14, żarówki led e14 philips, żarówka led e14 opinie,

  Żarówka LED - 12 - SMD2835 - E14 - 230V - 4W - biała ciepła - CANDLE LE

  Temperatura barwowa: 3000 - 3500°K Strumień świetlny: 360lm Pobór mocy: 4W Napięcie zasilania: 230V Żywotność: 30 000 h Typ diody: 12 LED SMD 2835 Materiał obudowy: ceramiczna podstawa + szklany klosz  
  17,36 zł14,90 zł
 • oprawa led, oprawa natykowa, oprawa natynkowa led, LED luminaire, surface mounted, surface mounted led, LED-Leuchte, Flä

  Oprawa sufitowa LED - 5W - CARO

  Specyfikacja techniczna Moc znamionowa:    5W Napięcie znamionowe:    220-240V ~50Hz Temperatura barwowa:    4000K Barwa światła:    ciepły biały Nominalny okres trwałości:    30 000h Współczynnik zachowania strumienia świetlnego na zakończenie nominalnego…
  72,13 zł46,99 zł
 • led bulbs gu10, żarówka led gu10, smat żarówki

  Żarówka LED - eco candle - E14 - 4W - UFO - SMART

  Charakterystyka: Moc znamionowa:    4W Napięcie znamionowe:    230V ~50Hz Temperatura barwowa:    2700K Barwa światła:    ciepły biały Nominalny okres trwałości:    15 000h Współczynnik zachowania strumienia świetlnego na zakończenie nominalnego okresu…
  19,19 zł18,49 zł

Witamy

 

Firma Restan to sprawdzony i renomowany producent najwyższej jakości produktów oświetleniowych oraz wszelkich niezbędnych akcesoriów dodatkowych. Od wielu lat dokładamy wszelkich starań, by wszystkie oferowane Państwu zestawy oświetleniowe spełniały wszystkie wymogi dotyczące funkcjonalności, komfortu użytkowania oraz estetyki.

Oferowane przez nas innowacyjne rozwiązania, oparte na oświetleniu ledowym, pozwalają na znaczne obniżenie kosztów energii elektrycznej. Zamiana zwykłego oświetlenia na oświetlenie led to prawdziwy strzał w dziesiątkę – gwarantujemy najwyższy współczynnik światła przy możliwie niskim pobieraniu energii z sieci elektrycznej. Dzięki temu mogą Państwo cieszyć się doskonałej jakości światłem w każdym pomieszczeniu oraz na zewnątrz budynków bez obaw o wysokie rachunki za prąd.

W naszej ofercie znajdą Państwo szereg rozwiązań, dzięki którym oświetlenie domu, mieszkania, pomieszczenia biurowego czy magazynowego nabierze zupełnie nowe oblicze. Nowoczesne zestawy do oświetlania poszczególnych pomieszczeń, dopracowane w każdym calu moduły, prostota montażu oraz całe mnóstwo inteligentnych i spersonalizowanych: taśm LED, zasilaczy LED,  sterowników schodowych, sterowników RGBW, żarówek LED, profili aluminiowych, halogenów LED, czujników i urządzeń elektrycznych zapewnią wysoką jakość oświetlenia, trwałość użytkowania oraz niezawodność bez względu na warunki panujące w otoczeniu. Nasze produkty powstają przy użyciu najwyższej jakości podzespołów oraz oryginalnych chipów, co gwarantuje wieloletnie użytkowanie bez obaw o usterki i problemy techniczne.

Wszystkie nasze produkty są bezproblemowe w montażu oraz posiadają szereg dedykowanych akcesoriów, dzięki czemu można szybko stworzyć niezbędne zestawy oświetleniowe, gotowe do zamontowania na wybranej powierzchni. Wśród naszych produktów znajdą Państwo zestawy do oświetlenia schodów, pomieszczeń reprezentacyjnych oraz użytkowych, zewnętrznych elementów budynków oraz każdej innej przestrzeni, która potrzebuje odpowiedniego doświetlenia. W katalogu naszych unikalnych rozwiązań mogą Państwo znaleźć wysoce energooszczędne rozwiązania oświetleniowe, których żywotność sięga nawet 100 tys. godzin.

Firma Restan to nie tylko doskonałej jakości produkty oświetleniowe oraz szeroki wybór, ale również fachowa i profesjonalna obsługa. Jeżeli wśród naszych produktów nie znajdą Państwo rozwiązań spełniających indywidualne potrzeby, prosimy o kontakt. Jesteśmy w stanie dopasować nasze rozwiązania oświetleniowe do oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów. Nasi doradcy służą fachowym wsparciem na każdym etapie składania zamówienia, a także podczas późniejszego użytkowania naszego oświetlenia.

Wszystkie zamówione w naszym sklepie internetowym produkty pakujemy w sposób bezpieczny i łatwy w transporcie oraz wysyłamy najszybciej jak to możliwe. Możliwa jest wysyłka zarówno na terenie Polski, jak i za granicę. Jakość i niezawodność naszych produktów docenili już użytkownicy pod każdą szerokością geograficzną. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszych innowacyjnych i zaawansowanych technologicznie rozwiązań oświetleniowych.

 

NIE KUPUJ BYLE CZEGO

Dostarczamy towar dyskretnie korzystając również z sieci:
paczkomaty 24/7
 

 

Wybrane produkty promocyjne

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl

» przeczytaj wszystkie opinie