wyszukiwanie zaawansowane
» Sterowniki RGB, ściemniacze led
Sterowniki schodowe, oświetlenie schodów - katalog <===

Zmiana języka

PolskiAngielskiNiemieckiRosyjskiCzeski

Kontakt

Opinie o produktach

Statystyka

 • Aktualnie klientów na stronie: 1
 • Sklep odwiedziło: 1994550 klientów
 • Sklep działa od: 10-10-2010

Sterowniki RGB, ściemniacze led

Sterowniki RGB, ściemniacze led
Aby sterować naszymi taśmami LED RGB, potrzeba sterownika. Taki regulator jest po prostu podłączony do zasilania i do taśm LED i kontrolowany przez pilota. Ze sterownikami z naszego sklepu internetowym można łatwo używać różnych ustawień. Sterownik zapewnia, na przykład, zróżnicowaną grę kolorów przy użyciu zmieniacza kolorów. Proponujemy taśmy LED odpowiednie do sterowników oferowanych w naszym sklepie.
 
Kolejnym punktem naszej oferty jest nasza ściemniacz. Nasze LED ściemniacze są specjalnie zaprojektowane dla naszych taśm LED i żarówek LED. Wystarczy tylko tylko ściemniacz pomiędzy zasilaniem i taśmy LED i umieścić naszetaśmy LED lub żarówki LED i można je  ściemniać w sposób ciągły.
 
Korzystanie z naszych ściemniaczy LED i sterowników daje możliwośćuzystania ciekawych efektów świetlnych w domu. Połącz n nowatorską technologię LED i korzystaj ze wszystkich korzyścih najnowocześniejszych ściemniaczy i technologicznie zaawansowanych sterowników. Efekty są zachwycające!
 

Sterowniki RGB, Ściemniacze LED

 

Każdy chociaż trochę obeznany w temacie wie, że aby móc sterować posiadanymi przez nas taśmami LED RGB potrzeba do tego celu dobrej jakości sterownika. Mówiąc w skrócie, taki regulator jest po prostu podłączany do zasilania i taśm LED. Kontrolujemy go w bardzo prosty sposób, przy pomocy dedykowanego do niego pilota, który jest do niego dołączony. Ogromną zaletą oferowanych przez nas sterowników jest możliwość wykorzystywania różnego typu ustawień. Wszystkie z nich zostały stworzone z najwyższej jakości materiałów, dzięki którym gwarantują niezawodne działanie od kilku do kilkunastu lat.

 

Niektórzy nie do końca wiedzą, jakie korzyści płyną z posiadania sterownika RGB. Mówiąc pokrótce, sterownik zapewnia między innymi zróżnicowaną grę kolorów przy użyciu obecnych w nim zmieniaczy kolorów. Z naszej strony proponujemy taśmy LED odpowiednie do sterowników oferowanych w naszym sklepie internetowym.

 

Kolejnym punktem naszej oferty jest nasz ściemniacz. Proponowane przez nas LED ściemniacze zostały specjalnie zaprojektowane przez najwyższej klasy specjalistów dla naszym taśm LED, a także żarówek LED. Wystarczy zamontować ściemniacz pomiędzy zasilaniem taśmy LED i umieścić wybraną taśmę lub żarówkę LED, by następnie móc ściemniać je w sposób ciągły.

 

Sterowniki RGB to zwykłe urządzenia zarządzające zarówno barwą, jak i natężeniem światła emitowanego przez zmiennokolorowe taśmy RGB. Nie każdemu odpowiada taki sam sposób świecenia, tak samo jak jedna opcja świecenia może się znudzić po dłuższym czasie użytkowania. Oferowane przez nas sterowniki umożliwiają ustawienie statycznej barwy światła lub programu dynamicznej zmiany koloru. Wszystko to po to, by oświetlenie było jak najbardziej dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb. To Ty decydujesz jak w danej chwili oświetlone jest Twoje mieszkanie, pamiętaj o tym. Daj sobie możliwość sterowania oświetleniem, by nie skazywać się na jednolitą poświatę świetlną. Sterowniki występują w wersjach manualnych o bardzo dużej precyzji ustawień. Dzięki nim osiągniesz efekt, którego w danej chwili oczekujesz.

 

Montaż sterowników nie należy do najtrudniejszych, jeśli jednak uważasz, że mu nie podołasz to koniecznie skorzystaj z pomocy specjalisty, który podłączy wszystko za Ciebie, a Ty będziesz mógł cieszyć się efektem końcowym. Sterowniki montowane są naściennie w tradycyjnych puszkach f60. Dostępne są zarówno sterowniki do zdalnego sterowania przy pomocy tradycyjnego pilota wykorzystującego komunikację radiową lub podczerwień, jak również sterowniki strefowe mające możliwość obsługi kilku oddzielnych stref przy pomocy jednego pilota.

 

Jak widzisz do sterowania oświetleniem całego domu wystarczy Ci jeden pilot. Takie rozwiązanie jest bardzo wygodne, biorąc pod uwagę m.in. brak konieczności wstawania z fotela, by rozjaśnić lub przyciemnić światło. Chyba każdego z nas od czasu do czasu dopada lenistwo, przez co zwyczajnie nie chce nam się wstawać z kanapy, aby zgasić światło które razi nas w oczy lub po wykonaniu konkretnej czynności nie jest nam już potrzebne. I właśnie przez to lenistwo nie chce nam się wstawać, więc przystajemy na takie oświetlenie, jakie aktualnie występuje. Trzeba jednak brać pod uwagę fakt, że w ten sposób nie jesteśmy zbytnio oszczędni, a nasze postępowanie nie jest też ekologiczne. Niepotrzebne nam światło należy zgasić lub przyciemnić, a zbyt ciemne rozjaśnić. W momencie, gdy chcemy poczytać lub popracować, a występujące w pomieszczeniu w którym przebywamy światło jest zbyt ciemne, sami sobie robimy krzywdę. Cierpią na tym przede wszystkim nasze oczy, co rzutuje na całym organizmie. Mając w domu zamontowane sterowniki i ściemniacze światła LED, nawet gdy nie będziemy mieli zbytniej ochoty na wstawanie kanapy, bez większego problemu w dosłownie kilka chwil dopasujemy światło do swoich potrzeb. Jest to spore ułatwienie, na które każdy z nas może sobie pozwolić.

 

Oferowane przez nas sterowniki światła LED doskonale sprawdzą się w prostych, ale też skomplikowanych układach sterowania światłem LED. Dzięki nim stworzysz najbardziej wymyślną konstrukcję i zrealizujesz zrodzone w głowie pomysły. Pamiętaj, że jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia. Nie musisz podążać wydeptaną ścieżką i montować w swoim domu jedynie opraw świetlnych, które posiadają wszyscy. Jeśli masz ochotę wykorzystać oświetlenie LED ze ściemniaczami światła to nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś to zrobił. Sterowniki RGB smartLEDs zostały wyposażone w wejście synchronizacyjne i konfigurator, których zadaniem jest możliwie jak najlepiej dopasować działanie do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika. Trzeba mieć na uwadze, że nie każdy ma takie same oczekiwania co do obecnego w mieszkaniu oświetlenia co inni.  Możliwość dostosowania parametrów świetlnych umożliwia nam uzyskanie dokładnie takich efektów, na jakich nam najbardziej zależy. Jeśli zajdzie potrzeba wykorzystania dodatkowego sterowania radiowego to można wykonać je przy pomocy dowolnie przez siebie wybranego, uniwersalnego sterownika radiowego. Można także opracować wersję specjalnych sterowników poprzez modyfikację oprogramowania i dopasowania go do potrzeb użytkownika, bo i taką opcję ofiarował nam producent.

 

Generalnie rzecz biorąc sterowniki RGB to bardzo cenny na rynku produkt, przy pomocy którego można w pełni kontrolować pracę taśm świetlnych LED. Nawet najprostszy kontroler pozwala w kilka sekund zmienić kolor taśmy, ustawić jej jasność, a także wybrać tryb pracy. Wydawać by się mogło, że tylko ciągłe świecenie w przypadku oświetlenia LED wchodzi w grę. Nic bardziej mylnego. Do wyboru prócz światła ciągłego również błyski, a także smużenie i efekt stroboskopu. Dzięki tak szerokim możliwościom można dostosować tryb świecenia do swoich indywidualnych potrzeb. Jeśli chcemy zastosować oświetlenie LED w domu, którego powierzchnia jest całkiem spora nie chcemy się przecież ograniczać do jednego koloru oraz trybu świecenia w każdym pomieszczeniu. Aby nieco urozmaicić wnętrze naszego mieszkania można ustawić inny kolor światła w każdym z pomieszczeń. Oczywiście wszystko w granicach gustu i dobrego smaku.

 

Podczas wyboru elementów oświetleniowych musisz wybiec nieco myślami w przyszłość i spróbować wyobrazić sobie, jaki po ich zastosowaniu uzyskasz efekt i czy na pewno w 100% spełni on Twoje oczekiwania. Bierz pod uwagę, że oświetlenie odgrywa bardzo dużą rolę w naszym mieszkaniu i domu. Pełni przede wszystkim funkcję dekoracyjną i użytkową. Jego brak w odpowiednim miejscu możemy odczuć w codziennym życiu.

 

Zanim przejdziesz do zakupu dostępnych w naszym sklepie artykułów, w pierwszej kolejności odpowiedz sobie na pytanie czego tak naprawdę oczekujesz od znajdującego się w Twoim domu oświetlenia. Jeżeli chcesz jedynie włączać i wyłączać światło to ściemniacze raczej nie są Ci potrzebne. Są one jednak niezbędne, jeśli chcesz mieć pełną kontrolę nad wszystkimi elementami emitującymi światło.

 

Musisz wiedzieć, że tego typu rozwiązania możesz z powodzeniem wykorzystać w firmie, biurze czy innym miejscu publicznym, nie jest ono przeznaczone jedynie do użytku domowego. W dzisiejszych czasach już nikt nie przystaje na to, by w pomieszczeniu znajdowała się jedynie jedna stojąca na jego środku lampa. Każdy chce mieć bardzo dobry dostęp do światła zarówno podczas siedzenia na kanapie, fotelu, czy znajdującym się na drugim końcu pokoju krześle. W dodatku na każdego jeden stopień natężenia światła nieco inaczej działa. Jedni wolą dosyć mocne oświetlenie, kiedy innym im ono zwyczajnie przeszkadza. Z tego właśnie powodu warto mieć ściemniacz światła, aby móc stale dostosowywać natężenie światła do swoich i bliskich nam ludzi oczekiwań.

 

 

Korzystanie z oferowanych przez nas ściemniaczy LED i sterowników daje możliwość uzyskania bardzo ciekawych i wzbudzających zachwyt naszych gości efektów świetlnych w domu. Wydaje Ci się, że Twoje wnętrza są nudne i czegoś im brakuje? Być może odpowiednie oświetlenie wprowadziło by do Twojego mieszkania świeżości i nadało mu nowego wyglądu. Niektórzy uważają, że to niewiele, jednak światło odgrywa bardzo dużą rolę w codziennym życiu. Po pierwsze ułatwia nam funkcjonowanie, gdy na zewnątrz zrobi się już ciemno, a po drugie jest doskonałym dodatkiem dekoracyjnym. Przy wykorzystaniu światła można uzyskać naprawdę spektakularne efekty.

 

Aby ułatwić Państwu dostęp do poszukiwanych przez Was artykułów oświetleniowych postanowiliśmy wyróżnić poszczególnego podkategorie: oświetlenie schodów – sterowniki inteligentne, sterowniki do taśm RGB, bariera podczerwieni, czujniki ruchu, czujnik zmierzchu  i ściemniacz LED. Mamy nadzieję, że tym samy bez większych problemów znajdziecie Państwu produkt, który w danej chwili jest Wam niezbędny. W razie jakichkolwiek problemów zachęcamy do kontaktu z działem obsługi, a nasi eksperci postarają się odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania i rozwiać wszelkie wątpliwości.

 

Nie czekaj i już dziś podłącz innowacyjną  technologię LED i używaj wszystkich korzyści płynących z posiadania najnowocześniejszych ściemniaczy i technologicznie zaawansowanych sterowników. Ułatw sobie codziennie życie, gdyż teraz masz taką możliwość. Zadbaj o wygląd swoich wnętrz i dostosuj wszystkie ustawienia oświetleniowe do swoich indywidualnych potrzeb. W swoim domu powinieneś czuć się jak najlepiej, przecież to właśnie w nim spędzasz swój wolny czas, wypoczywasz i regenerujesz swoje siły. Możesz nam uwierzyć na słowo, że efekty płynące z wykorzystania oferowanych przez nach ściemniaczy LED i sterowników RGB są naprawdę zachwycające. Nie przekonasz się o tym do momentu, gdy nie umieścisz ich w swoim domu. Nie czekaj i już teraz sprawdź, czy mieliśmy rację mówiąc, że możliwość sterowania oświetleniem na powierzchni całego domu z poziomu fotela zachwyci Cię i ułatwi codzienność.

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i życzymy miłych zakupów!


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

01234
0

Super promocje

 • Taśma LED 5m SMD3528 150/5m - zielony - pasek led - listwa led

  Taśma LED 5m SMD3528 150/5m - zielony - pasek led - listwa led

  Taśmy led - to nowoczesne rozwiązanie dające możliwość oświetlenia reklam, mebli, witryn sklepowych oraz dekoracyjnego i użytkowego oświetlenia pomieszczeń. Taśmy led oferują minimalne zużycie energii zapewniając jednocześnie wysoką wydajność światła.…
  54,99 zł34,99 zł
 • Taśma LED 5m SMD3528 300/5m - niebieski - pasek led - listwa led

  Taśma LED 5m SMD3528 300/5m - niebieski - pasek led - listwa led

  Taśmy led - to nowoczesne rozwiązanie dające możliwość oświetlenia reklam, mebli, witryn sklepowych oraz dekoracyjnego i użytkowego oświetlenia pomieszczeń. Taśmy led oferują minimalne zużycie energii zapewniając jednocześnie wysoką wydajność światła.…
  49,99 zł39,99 zł
 • Oprawa sufitowa DOWNLIGHT LED SLIM 3W - 4000K neutralny obudowa biała

  Oprawa sufitowa DOWNLIGHT LED SLIM 3W - 4000K neutralny obudowa biała

  Napięcie znamionowe: 110–265V ~ 50/60Hz Temperatura barwowa: 4000K Barwa: naturalny biały Nominalny okres trwałości: >50 000h Współczynnik zachowania strumienia świetlnego na zakończenie nominalnego okresu trwałości: 70% Kąt świecenia: 90° Ilość diod: 30…
  60,52 zł35,99 zł
 • żarówka led e27 100w, żarówka led e27 allegro, żarówka led e27 10w, żarówka led e27 philips, żarówka led e27 20w, żarówk

  Żarówka lampa E27 ECO 10W SMART biały ciepły

  Charakterystyka: Napięcie znamionowe:    AC 230 ~ 50Hz Temperatura barwowa:    3000K / 4000K / 6000K Barwa:    ciepły biały / naturalny biały / zimny biały Nominalny okres trwałości:    30 000h Współczynnik zachowania strumienia świetlnego na zakończenie…
  33,58 zł21,99 zł
 • Philips LED floodlight, LED floodlight with motion sensor led floodlight 50w, led floodlight 30w, led floodlight 10w

  Naświetlacz LED - ECOPRO - 10W

  Budowa: 1. obudowa - odlew aluminiowy z płaską szybą z hartowanego szkła 2. odbłyśnik - wybłyszczona blacha aluminiowa 3. uchwyt mocujący: stalowy z 3 otworami montażowymi (możliwość regulacji kąta nachylenia) - w dolnej części obudowy znajduje się zaślepiony…
  46,37 zł36,99 zł
 • Taśma LED 5m SMD5050 150/5m z modułem WS2811

  Taśma LED 5m SMD5050 150/5m z modułem WS2811

  SPECYFIKACJA TECHNICZNA             Wymiary szer.12 x grubość 2,9 [mm]     Napięcie zasilania 12 V DC         Pobór prądu  3A/5m (1/m)       Pobór mocy 36W/5m…
  234,99 zł179,99 zł
 • TAŚMA LED 5m SMD 5050 150 diod/5m z modułem WS2811 - IP63

  TAŚMA LED 5m SMD 5050 150 diod/5m z modułem WS2811 - IP63

  SPECYFIKACJA TECHNICZNA Wymiary    szer.12 x grubość 2,9 [mm]     Napięcie zasilania    12 V DC     Pobór prądu     3A/5m (1/m)     Pobór mocy    36W/5m (7,2W/m)     Typ zastosowanej diody    SMD 5050     Ilość LED    150     Kąt świecenia diody  …
  249,99 zł189,99 zł
 • żarówki led e14 opinie, najmocniejsze żarówki led e14, żarówki led e14, żarówki led e14 philips, żarówka led e14 opinie,

  Żarówka LED - 12 - SMD2835 - E14 - 230V - 4W - biała ciepła - CANDLE LE

  Temperatura barwowa: 3000 - 3500°K Strumień świetlny: 360lm Pobór mocy: 4W Napięcie zasilania: 230V Żywotność: 30 000 h Typ diody: 12 LED SMD 2835 Materiał obudowy: ceramiczna podstawa + szklany klosz  
  17,36 zł14,90 zł
 • oprawa led, oprawa natykowa, oprawa natynkowa led, LED luminaire, surface mounted, surface mounted led, LED-Leuchte, Flä

  Oprawa sufitowa LED - 5W - CARO

  Specyfikacja techniczna Moc znamionowa:    5W Napięcie znamionowe:    220-240V ~50Hz Temperatura barwowa:    4000K Barwa światła:    ciepły biały Nominalny okres trwałości:    30 000h Współczynnik zachowania strumienia świetlnego na zakończenie nominalnego…
  72,13 zł46,99 zł
 • led bulbs gu10, żarówka led gu10, smat żarówki

  Żarówka LED - eco candle - E14 - 4W - UFO - SMART

  Charakterystyka: Moc znamionowa:    4W Napięcie znamionowe:    230V ~50Hz Temperatura barwowa:    2700K Barwa światła:    ciepły biały Nominalny okres trwałości:    15 000h Współczynnik zachowania strumienia świetlnego na zakończenie nominalnego okresu…
  19,19 zł18,49 zł

Witamy

 

Firma Restan to sprawdzony i renomowany producent najwyższej jakości produktów oświetleniowych oraz wszelkich niezbędnych akcesoriów dodatkowych. Od wielu lat dokładamy wszelkich starań, by wszystkie oferowane Państwu zestawy oświetleniowe spełniały wszystkie wymogi dotyczące funkcjonalności, komfortu użytkowania oraz estetyki.

Oferowane przez nas innowacyjne rozwiązania, oparte na oświetleniu ledowym, pozwalają na znaczne obniżenie kosztów energii elektrycznej. Zamiana zwykłego oświetlenia na oświetlenie led to prawdziwy strzał w dziesiątkę – gwarantujemy najwyższy współczynnik światła przy możliwie niskim pobieraniu energii z sieci elektrycznej. Dzięki temu mogą Państwo cieszyć się doskonałej jakości światłem w każdym pomieszczeniu oraz na zewnątrz budynków bez obaw o wysokie rachunki za prąd.

W naszej ofercie znajdą Państwo szereg rozwiązań, dzięki którym oświetlenie domu, mieszkania, pomieszczenia biurowego czy magazynowego nabierze zupełnie nowe oblicze. Nowoczesne zestawy do oświetlania poszczególnych pomieszczeń, dopracowane w każdym calu moduły, prostota montażu oraz całe mnóstwo inteligentnych i spersonalizowanych: taśm LED, zasilaczy LED,  sterowników schodowych, sterowników RGBW, żarówek LED, profili aluminiowych, halogenów LED, czujników i urządzeń elektrycznych zapewnią wysoką jakość oświetlenia, trwałość użytkowania oraz niezawodność bez względu na warunki panujące w otoczeniu. Nasze produkty powstają przy użyciu najwyższej jakości podzespołów oraz oryginalnych chipów, co gwarantuje wieloletnie użytkowanie bez obaw o usterki i problemy techniczne.

Wszystkie nasze produkty są bezproblemowe w montażu oraz posiadają szereg dedykowanych akcesoriów, dzięki czemu można szybko stworzyć niezbędne zestawy oświetleniowe, gotowe do zamontowania na wybranej powierzchni. Wśród naszych produktów znajdą Państwo zestawy do oświetlenia schodów, pomieszczeń reprezentacyjnych oraz użytkowych, zewnętrznych elementów budynków oraz każdej innej przestrzeni, która potrzebuje odpowiedniego doświetlenia. W katalogu naszych unikalnych rozwiązań mogą Państwo znaleźć wysoce energooszczędne rozwiązania oświetleniowe, których żywotność sięga nawet 100 tys. godzin.

Firma Restan to nie tylko doskonałej jakości produkty oświetleniowe oraz szeroki wybór, ale również fachowa i profesjonalna obsługa. Jeżeli wśród naszych produktów nie znajdą Państwo rozwiązań spełniających indywidualne potrzeby, prosimy o kontakt. Jesteśmy w stanie dopasować nasze rozwiązania oświetleniowe do oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów. Nasi doradcy służą fachowym wsparciem na każdym etapie składania zamówienia, a także podczas późniejszego użytkowania naszego oświetlenia.

Wszystkie zamówione w naszym sklepie internetowym produkty pakujemy w sposób bezpieczny i łatwy w transporcie oraz wysyłamy najszybciej jak to możliwe. Możliwa jest wysyłka zarówno na terenie Polski, jak i za granicę. Jakość i niezawodność naszych produktów docenili już użytkownicy pod każdą szerokością geograficzną. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszych innowacyjnych i zaawansowanych technologicznie rozwiązań oświetleniowych.

 

NIE KUPUJ BYLE CZEGO

Dostarczamy towar dyskretnie korzystając również z sieci:
paczkomaty 24/7
 

 

Wybrane produkty promocyjne

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl

» przeczytaj wszystkie opinie