wyszukiwanie zaawansowane
» Zasilacze LED
Sterowniki schodowe, oświetlenie schodów - katalog <===

Zmiana języka

PolskiAngielskiNiemieckiRosyjskiCzeski

Kontakt

Opinie o produktach

Statystyka

 • Aktualnie klientów na stronie: 18
 • Sklep odwiedziło: 1994354 klientów
 • Sklep działa od: 10-10-2010

Zasilacze LED

Zasilacze LED
Oferowane przez nas żarówki LED MR16, G4, G9 wymaga specjalnych zasilaczy, podobnie taśmy LED. Do bezpiecznego użytkowania żarówek LED 12V oraz taśm LED, w sposób zapewniający pełne ich wykorzystanie należy starannie zapoznać się z naszą ofertą zasilaczy LED. Pomożemy Państwu wybrać odpowiedni model zasilacza. W swojej ofercie mamy zasilacze instalacyjne, gniazdkowe, montażowe, dopuszkowe, meblowe, do montażu na szynie DIN, wodoszczelne i standardowe. Odpowiednio dobrany zasilacz pozwoli na wieloletnią bezawaryjną pracę układu.
 
Zasilacze LED gwarantują, że taśmy LED oparte o diody LED pracują prawidłowo. Używanie zasilaczy standardowo używanych przy zasilaniu lamp halogenowych nie gwarantuje bezawaryjnej pracy żarówek LED i taśm LED. Oferowane przez nas produkty są renomowanych producentów znanych na całym świecie. Nie proponujemy Państwu niesprawdzonych produktów. Każdy zasilacz LED jest objęty gwarancją. Daje to Państwu pewność, że kupują Państwo profesjonalny produkt. 
 

Zasilacze LED

 

Każda z oferowanych przez nas żarówek LED MR16, G4 i G9 wymaga specjalnych zasilaczy, które umożliwiają im prawidłowe działanie. Do poprawnego użytkowania żarówek LED 12V oraz taśm LED, w sposób gwarantujący pełne ich wykorzystanie należy w pierwszej kolejności zapoznać się z prezentowaną przez nas ofertą zasilaczy LED. Z naszej strony oferujemy pomoc w wyborze odpowiedniego modelu zasilacza, dedykowanego wybranej przez Państwa żarówce. Szeroki wybór zasilaczy sprawia, że każdy z zainteresowanych znajdzie model, na którym najbardziej mu zależy. Oferujemy zasilacze instalacyjne, gniazdkowe, montażowe, dopuszkowe, meblowe, do montażu na szynie DIN, wodoszczelne, a także standardowe. Proszę pamiętać, że odpowiednio dobrany zasilacz pozwoli na wieloletnią bezawaryjną pracę poprawnie zmontowanego układu.

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom współczesnych odbiorców, a także stale obserwując zmiany zachodzące na rynku oświetleniowym staramy się systematycznie rozbudowywać naszą ofertę o artykuły, których w niej brakuje. Nowoczesne rozwiązania umożliwiają lepsze wykorzystanie oferowanych nam możliwości, a także uzyskanie efektu na którym najbardziej nam zależy. Naszym celem jest dostarczać wprost do Waszych rąk urządzenia i dedykowane im akcesoria umożliwiające maksymalne wykorzystanie potencjału najnowocześniejszej technologii diodowej. Staramy się wybierać najlepszej jakości produkty, aby w 100% spełnić Państwa oczekiwania wobec zakupywanych u nas produktów. Skutkiem tego było stworzenie oferty składającej się z wielu modeli zasilaczy LED. Aby ułatwić Państwu poruszanie się po naszej stronie internetowej i znalezienie pożądanego produktu podzieliliśmy oferowane przez nas zasilacze na poszczególne podkategorie: Delta – 5 lat gwarancji, GLP power – 5 lat gwarancji, Zasilacze LED ultrapłaskie – meblowe, Zasilacze modułowe, Zasilacze instalacyjne, Zasilacze na szynę – DIN, Zasilacze LED 12V DC gniazdkowe. Tym samym mamy nadzieję, że bez większych problemów znajdą Państwo produkt, który w danej chwili jest niezbędny do stworzenia zaprojektowanej wcześniej konstrukcji.

 

Głównym zadaniem zasilaczy LED jest zapewnienie prawidłowej pracy taśm LED opartych o diody LED. Wykorzystywanie zasilaczy standardowo używanych przy zasilaniu wszelkiego rodzaju lamp halogenowych niestety nie gwarantuje bezawaryjnej pracy naszych żarówek LED czy taśm LED. Aby takowa była zapewniona trzeba dobrać do żarówek dedykowany im zasilacz, który da gwarancję niezawodnej pracy całej konstrukcji. Oferujemy Państwu produkty pochodzące tylko i wyłącznie od renomowanych producentów, znanych na całym świecie. W żadnym wypadku nie sprzedajemy niesprawdzonych produktów, które niedługo po rozpoczęciu użytkowania mogłyby wylądować w koszu. Zależy nam na tym, aby raz zakupiony przez Państwa zasilacz z powodzeniem służył w Waszych domach przez kilka lub kilkanaście najbliższych lat. Dodatkową zaletą znajdujących się w naszej ofercie zasilaczy LED jest fakt, że każdy z nich objęty został gwarancją, dzięki której w razie jakichkolwiek problemów przysługuje Państwu możliwość reklamowania zakupionego u nas sprzętu. Daje to również pewność, że kupują Państwo profesjonalny produkt.

 

Każdy z oferowanych przez nas zasilaczy jest nie tylko efektywny, ale przede wszystkim bezpieczny. Bez żadnych obaw można zamontować go w wybranym przez siebie miejscu i cieszyć się jego bezawaryjnym działaniem. Zasilacze oparte są na nowoczesnych systemach oświetleniowych. Każde z urządzeń przeszło odpowiednie testy w kierunku przygotowania do ciągłej, intensywnej oraz wydajnej pracy. Są one także odpowiednio dostosowane do potrzeb poszczególnych instalacji. Dedykowane są w głównej mierze osobom, którym zależy na funkcjonalności i oszczędności. Chyba nikt z nas nie lubi niepotrzebnie świecić światła, jednak nie zawsze mamy możliwość zgasić zaświecone lampy lub wyłącznie nie mamy ochoty wstawać z kanapy. Zakup wybranego z oferowanych przez nas zasilaczy LED pozwoli Państwu w jak największym stopniu czerpać satysfakcję z funkcjonalności i energooszczędności nowoczesnego oświetlenia diodowego.

 

Warto w tym miejscu dodać, że technologia LED i każde oświetlenie zbudowane z jej wykorzystaniem to jedno z najnowocześniejszych na rynku źródeł światła. Niestety jest to oświetlenie nieco bardziej zaawansowane niż każde inne, gdyż jest zdecydowanie bardziej skomplikowane technologicznie. Na szczęście w żaden sposób nie wpływa to na użytkowanie technologii LED. Przybliżmy zatem nieco zalety płynące z wykorzystania oświetlenia LED we własnym domu lub mieszkaniu.

 

Do największych zalet diod LED trzeba zaliczyć przede wszystkim jej małe rozmiary. Oczywiście w porównaniu z tradycyjną żarówką diody LED są dużo, dużo mniejsze, co działa rzecz jasna na ich korzyść. Dzięki niewielkim wymiarom można je bez żadnego problemu zastosować w trudno dostępnych miejscach, w których zamontowanie tradycyjnej żarówki byłoby niestety niemożliwe. Jest to zatem ciekawa alternatywa dla tradycyjnych źródeł światła, które występują w większości polskich domów. Kolejnym bardzo często cenionym przez użytkowników diod LED walorem jest bardzo duża sprawność. Nie każdy jednak zdaje sobie sprawę co to takiego jest ta sprawność, więc już spieszymy z wyjaśnieniem. Stratność to nic innego jak bardzo małe straty w czasie przetwarzania prądu elektrycznego w światło, co rzecz jasna przekłada się na grubość naszego portfela. Mamy na myśli oszczędności, które dzięki wykorzystaniu źródeł światła LED można poczynić.

 

Chyba każdemu z nas z czasem nudzą się pewne rzeczy, jeśli jesteśmy skazani na codzienne na nie patrzenie. Podobnie może być ze światłem. Jeśli każdego dnia musimy patrzeć na tego samego koloru poświatę rzucaną dokładnie pod takim samym kątem co zawsze to zwyczajnie może przestać podobać nam się uzyskany przy jej udziale efekt. Wykorzystanie źródeł światła LED daje możliwość wykorzystania świateł w wybranym przez Państwa kolorze. Zazwyczaj diody LED od razu wytwarzają światło o konkretnej barwie, dlatego nie trzeba stosować dodatkowych filtrów lub luminoforów, aby otrzymać oczekiwany efekt. Chyba każdy z Państwa zdaje sobie sprawę, że przy wykorzystaniu innych źródeł światła nie zawsze można uzyskać takie rezultaty, jak przy użyciu diod LED.

 

Nie można nie zwrócić uwagi na długą żywotność źródeł światła wykorzystujących technologię LED. Zazwyczaj na opakowaniu producenta widzimy informację, że dane źródło gwarantuje czas świecenia wynoszący od 30 do 100 tysięcy godzin. Co to oznacza dla nas, czyli użytkowników? Na pewno nie to, że dioda po określonym czasie ulegnie przepaleniu. Źródła światła LED nie odmawiają posłuszeństwa w taki sam sposób co zwykłe żarówki. W pierwszej kolejności tracą one swoją jasność. Po określonym czasie świecą nieco słabiej, jednak w żadnym wypadku nie przestają w ogóle świecić. Jeśli zatem Twoja dioda LED od jakiegoś czasu świeci nieco słabiej niż zaraz po tym jak ją zakupiłeś to znak, że minęło około 30 tysięcy godzin jej żywotności, jednak dalej będzie z powodzeniem służyć Ci przez najbliższych kilka lat.

 

Zależy Ci na środowisku i nie chcesz przyczyniać się do jego zanieczyszczania? Jeśli tak to źródła światła wykorzystujące technologię LED powstały z myślą o Tobie. Żadna z diod nie zawiera szkodliwej dla otoczenia rtęci ani innych szkodliwych substancji, dzięki czemu w momencie jej uszkodzenia nie wydzieli się nic co mogłoby mieć zły wpływ na nas lub nasze otoczenie. Nie da się ukryć, że źródła światła LED mają w sobie określone ilości związków chemicznych odpowiadających za kolor świecenia, jednak biorąc pod uwagę gabaryty poszczególnych diod można śmiało stwierdzić, że jest ich w nich stosunkowo niewiele. Chyba każdy wie, że tradycyjne źródła światła, które wykorzystywane są w większości polskich domów zawierają szkodliwe dla ludzi i otoczenia substancje, dlatego ich użytkowanie nie jest zbyt rozsądne. Dodatkowo zdecydowanie szybciej odmawiają posłuszeństwa niż źródła światła wykorzystujące technologię LED i trzeba zająć się ich utylizacją, co wcale nie jest takie proste. Nie chcesz przyczyniać się do zanieczyszczania środowiska, w którym będą żyć Twoje dzieci i wnuki? Wybierz diody LED i miej czyste sumienie.

 

Chyba każdy z nas zdaje sobie sprawę, że zwykłe żarówki prócz światła emitują także ciepło. Przez to, że żarówki podczas świecenia nagrzewają się nietrudno o oparzenia. Nie ma tego problemu przy wykorzystaniu źródeł światła LED. Nie grzeją się one podczas świecenia, dlatego ich używanie nie stwarza ryzyka pożaru. Jeśli masz pod sufitem przywieszone różnego rodzaju przedmioty to nie musisz martwić się, że ulegną one uszkodzeniu lub przyczynią się do niemałych szkód, jakie mogą powstać poprzez ciągłe świecenie zwykłych żarówek. Zależy Ci na bezpieczeństwie swoim i Twoich bliskich? Wybór jest chyba oczywisty. Przy wykorzystaniu diod LED nie ma ryzyka, że spalą się kable doprowadzające zasilanie, a w dodatku ani na początku użytkowania, ani po kilku latach nie pojawią się na ścianach i w okolicach sufitu ciemne plamy, które można dostrzec w domach, w których do oświetlenia nadal wykorzystuje się przed laty produkowane żarówki. Nie trzeba chyba dodawać, że w lecie gdy na polu panuje wysoka temperatura, świecenie tradycyjnych żarówek w domu jedynie podwyższa panującą w nim temperaturę. Jeśli w swoich oprawach oświetleniowych umieścisz żarówki LED to nawet po całodziennym świeceniu w żaden sposób nie wpłyną one na temperaturę otoczenia.

 

Jeśli chcą Państwo, aby cała obecna w Waszym domu instalacja LED działała bez zarzutów warto w procesie jej tworzenia zadbać o wysokiej jakości materiały, które to zagwarantują. Inwestycja w zasilacze LED to swego rodzaju inwestycja w przyszłość. Dobrej klasy artykuły będą służyć Wam przez długie lata, a chyba każdemu głównie na tym zależy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu, gdyż naszym zadaniem jest doradzić Państwu, który z zasilaczy będzie do danej instalacji najodpowiedniejszy.

Życzymy miłych zakupów!


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
GPV-12

GPV-12

39,99 zł
szt. Do koszyka
GPV-18-12, GPV-18-24, GPV-12-12, GPV-12-24, GPV-20-5, GPV-20-12, GPV-20-15, GPV-20-24, GPV-35-5, GPV-35-12, GPV-35-15,

GPV-18

37,76 zł
szt. Do koszyka
GPV-18-12, GPV-18-24, GPV-12-12, GPV-12-24, GPV-20-5, GPV-20-12, GPV-20-15, GPV-20-24, GPV-35-5, GPV-35-12, GPV-35-15,

GPV-20

43,91 zł
szt. Do koszyka
GPV-18-12, GPV-18-24, GPV-12-12, GPV-12-24, GPV-20-5, GPV-20-12, GPV-20-15, GPV-20-24, GPV-35-5, GPV-35-12, GPV-35-15,

GPV-35

62,73 zł
szt. Do koszyka
GPV-18-12, GPV-18-24, GPV-12-12, GPV-12-24, GPV-20-5, GPV-20-12, GPV-20-15, GPV-20-24, GPV-35-5, GPV-35-12, GPV-35-15,

GPV-50

63,96 zł
szt. Do koszyka
GPV-18-12, GPV-18-24, GPV-12-12, GPV-12-24, GPV-20-5, GPV-20-12, GPV-20-15, GPV-20-24, GPV-35-5, GPV-35-12, GPV-35-15,

GPV-60

77,12 zł
szt. Do koszyka
GPV-18-12, GPV-18-24, GPV-12-12, GPV-12-24, GPV-20-5, GPV-20-12, GPV-20-15, GPV-20-24, GPV-35-5, GPV-35-12, GPV-35-15,

GPV-75

92,00 zł
szt. Do koszyka
GPV-18-12, GPV-18-24, GPV-12-12, GPV-12-24, GPV-20-5, GPV-20-12, GPV-20-15, GPV-20-24, GPV-35-5, GPV-35-12, GPV-35-15,

GPV-100

108,86 zł
szt. Do koszyka
GPV-18-12, GPV-18-24, GPV-12-12, GPV-12-24, GPV-20-5, GPV-20-12, GPV-20-15, GPV-20-24, GPV-35-5, GPV-35-12, GPV-35-15,

GPV-150

161,87 zł
szt. Do koszyka
GTPC-8-12

GTPC-8-12

32,99 zł
szt. Do koszyka
GTPC-15-12

GTPC-15-12

36,53 zł
szt. Do koszyka
GTPC-30-12

GTPC-30-12

76,14 zł
szt. Do koszyka
DPV-20-12, DPV-20-24, GPVP-20-12, GPVP-20-24, DMVL-100-24, GPVP-60-12, GPVP-60-24, GPVP-35-12, GPVP-35-24,

DPV-20

78,72 zł
szt. Do koszyka
DPV-20-12, DPV-20-24, GPVP-20-12, GPVP-20-24, DMVL-100-24, GPVP-60-12, GPVP-60-24, GPVP-35-12, GPVP-35-24,

GPVP-20

68,27 zł
szt. Do koszyka
DPV-20-12, DPV-20-24, GPVP-20-12, GPVP-20-24, DMVL-100-24, GPVP-60-12, GPVP-60-24, GPVP-35-12, GPVP-35-24,

GPVP-35

87,33 zł
szt. Do koszyka
DPV-20-12, DPV-20-24, GPVP-20-12, GPVP-20-24, DMVL-100-24, GPVP-60-12, GPVP-60-24, GPVP-35-12, GPVP-35-24,

GPVP-60

109,47 zł
szt. Do koszyka
DPV-20-12, DPV-20-24, GPVP-20-12, GPVP-20-24, DMVL-100-24, GPVP-60-12, GPVP-60-24, GPVP-35-12, GPVP-35-24, DMVL-100-

DMVL-100-24

153,75 zł
szt. Do koszyka
DMV-60-12, DMV-60D-12, DMV-80D-24, DLG-100-12, DMV-100-24, DLG-150-12, DLG-150-24, DLG-150-36, DLG-200-24, GIV-200-12,

DMV-60-12

143,91 zł
szt. Do koszyka
DMV-60-12, DMV-60D-12, DMV-80D-24, DLG-100-12, DMV-100-24, DLG-150-12, DLG-150-24, DLG-150-36, DLG-200-24, GIV-200-12,

DMV-60D-12

151,29 zł
szt. Do koszyka
DMV-60-12, DMV-60D-12, DMV-80D-24, DLG-100-12, DMV-100-24, DLG-150-12, DLG-150-24, DLG-150-36, DLG-200-24, GIV-200-12,

DMV-80D-12

153,75 zł
szt. Do koszyka

01234
0

Super promocje

 • Taśma LED 5m SMD3528 300/5m - niebieski - pasek led - listwa led

  Taśma LED 5m SMD3528 300/5m - niebieski - pasek led - listwa led

  Taśmy led - to nowoczesne rozwiązanie dające możliwość oświetlenia reklam, mebli, witryn sklepowych oraz dekoracyjnego i użytkowego oświetlenia pomieszczeń. Taśmy led oferują minimalne zużycie energii zapewniając jednocześnie wysoką wydajność światła.…
  49,99 zł39,99 zł
 • Oprawa sufitowa DOWNLIGHT LED SLIM 3W - 4000K neutralny obudowa biała

  Oprawa sufitowa DOWNLIGHT LED SLIM 3W - 4000K neutralny obudowa biała

  Napięcie znamionowe: 110–265V ~ 50/60Hz Temperatura barwowa: 4000K Barwa: naturalny biały Nominalny okres trwałości: >50 000h Współczynnik zachowania strumienia świetlnego na zakończenie nominalnego okresu trwałości: 70% Kąt świecenia: 90° Ilość diod: 30…
  60,52 zł35,99 zł
 • żarówka led e27 100w, żarówka led e27 allegro, żarówka led e27 10w, żarówka led e27 philips, żarówka led e27 20w, żarówk

  Żarówka lampa E27 ECO 10W SMART biały ciepły

  Charakterystyka: Napięcie znamionowe:    AC 230 ~ 50Hz Temperatura barwowa:    3000K / 4000K / 6000K Barwa:    ciepły biały / naturalny biały / zimny biały Nominalny okres trwałości:    30 000h Współczynnik zachowania strumienia świetlnego na zakończenie…
  33,58 zł21,99 zł
 • Philips LED floodlight, LED floodlight with motion sensor led floodlight 50w, led floodlight 30w, led floodlight 10w

  Naświetlacz LED - ECOPRO - 10W

  Budowa: 1. obudowa - odlew aluminiowy z płaską szybą z hartowanego szkła 2. odbłyśnik - wybłyszczona blacha aluminiowa 3. uchwyt mocujący: stalowy z 3 otworami montażowymi (możliwość regulacji kąta nachylenia) - w dolnej części obudowy znajduje się zaślepiony…
  46,37 zł36,99 zł
 • Taśma LED 5m SMD5050 150/5m z modułem WS2811

  Taśma LED 5m SMD5050 150/5m z modułem WS2811

  SPECYFIKACJA TECHNICZNA             Wymiary szer.12 x grubość 2,9 [mm]     Napięcie zasilania 12 V DC         Pobór prądu  3A/5m (1/m)       Pobór mocy 36W/5m…
  234,99 zł179,99 zł
 • TAŚMA LED 5m SMD 5050 150 diod/5m z modułem WS2811 - IP63

  TAŚMA LED 5m SMD 5050 150 diod/5m z modułem WS2811 - IP63

  SPECYFIKACJA TECHNICZNA Wymiary    szer.12 x grubość 2,9 [mm]     Napięcie zasilania    12 V DC     Pobór prądu     3A/5m (1/m)     Pobór mocy    36W/5m (7,2W/m)     Typ zastosowanej diody    SMD 5050     Ilość LED    150     Kąt świecenia diody  …
  249,99 zł189,99 zł
 • żarówki led e14 opinie, najmocniejsze żarówki led e14, żarówki led e14, żarówki led e14 philips, żarówka led e14 opinie,

  Żarówka LED - 12 - SMD2835 - E14 - 230V - 4W - biała ciepła - CANDLE LE

  Temperatura barwowa: 3000 - 3500°K Strumień świetlny: 360lm Pobór mocy: 4W Napięcie zasilania: 230V Żywotność: 30 000 h Typ diody: 12 LED SMD 2835 Materiał obudowy: ceramiczna podstawa + szklany klosz  
  17,36 zł14,90 zł
 • oprawa led, oprawa natykowa, oprawa natynkowa led, LED luminaire, surface mounted, surface mounted led, LED-Leuchte, Flä

  Oprawa sufitowa LED - 5W - CARO

  Specyfikacja techniczna Moc znamionowa:    5W Napięcie znamionowe:    220-240V ~50Hz Temperatura barwowa:    4000K Barwa światła:    ciepły biały Nominalny okres trwałości:    30 000h Współczynnik zachowania strumienia świetlnego na zakończenie nominalnego…
  72,13 zł46,99 zł
 • oprawa led, oprawa natykowa, oprawa natynkowa led, LED luminaire, surface mounted, surface mounted led, LED-Leuchte, Flä

  Oprawa sufitowa LED - 10W - CARO

  Specyfikacja techniczna Moc znamionowa:    10W Napięcie znamionowe:    220-240V ~50Hz Temperatura barwowa:    4000K Barwa światła:    naturalny biały Nominalny okres trwałości:    30 000h Współczynnik zachowania strumienia świetlnego na zakończenie nominalnego…
  130,13 zł83,99 zł
 • led bulbs gu10, żarówka led gu10, smat żarówki

  Żarówka LED - eco candle - E14 - 4W - UFO - SMART

  Charakterystyka: Moc znamionowa:    4W Napięcie znamionowe:    230V ~50Hz Temperatura barwowa:    2700K Barwa światła:    ciepły biały Nominalny okres trwałości:    15 000h Współczynnik zachowania strumienia świetlnego na zakończenie nominalnego okresu…
  19,19 zł18,49 zł

Witamy

 

Firma Restan to sprawdzony i renomowany producent najwyższej jakości produktów oświetleniowych oraz wszelkich niezbędnych akcesoriów dodatkowych. Od wielu lat dokładamy wszelkich starań, by wszystkie oferowane Państwu zestawy oświetleniowe spełniały wszystkie wymogi dotyczące funkcjonalności, komfortu użytkowania oraz estetyki.

Oferowane przez nas innowacyjne rozwiązania, oparte na oświetleniu ledowym, pozwalają na znaczne obniżenie kosztów energii elektrycznej. Zamiana zwykłego oświetlenia na oświetlenie led to prawdziwy strzał w dziesiątkę – gwarantujemy najwyższy współczynnik światła przy możliwie niskim pobieraniu energii z sieci elektrycznej. Dzięki temu mogą Państwo cieszyć się doskonałej jakości światłem w każdym pomieszczeniu oraz na zewnątrz budynków bez obaw o wysokie rachunki za prąd.

W naszej ofercie znajdą Państwo szereg rozwiązań, dzięki którym oświetlenie domu, mieszkania, pomieszczenia biurowego czy magazynowego nabierze zupełnie nowe oblicze. Nowoczesne zestawy do oświetlania poszczególnych pomieszczeń, dopracowane w każdym calu moduły, prostota montażu oraz całe mnóstwo inteligentnych i spersonalizowanych: taśm LED, zasilaczy LED,  sterowników schodowych, sterowników RGBW, żarówek LED, profili aluminiowych, halogenów LED, czujników i urządzeń elektrycznych zapewnią wysoką jakość oświetlenia, trwałość użytkowania oraz niezawodność bez względu na warunki panujące w otoczeniu. Nasze produkty powstają przy użyciu najwyższej jakości podzespołów oraz oryginalnych chipów, co gwarantuje wieloletnie użytkowanie bez obaw o usterki i problemy techniczne.

Wszystkie nasze produkty są bezproblemowe w montażu oraz posiadają szereg dedykowanych akcesoriów, dzięki czemu można szybko stworzyć niezbędne zestawy oświetleniowe, gotowe do zamontowania na wybranej powierzchni. Wśród naszych produktów znajdą Państwo zestawy do oświetlenia schodów, pomieszczeń reprezentacyjnych oraz użytkowych, zewnętrznych elementów budynków oraz każdej innej przestrzeni, która potrzebuje odpowiedniego doświetlenia. W katalogu naszych unikalnych rozwiązań mogą Państwo znaleźć wysoce energooszczędne rozwiązania oświetleniowe, których żywotność sięga nawet 100 tys. godzin.

Firma Restan to nie tylko doskonałej jakości produkty oświetleniowe oraz szeroki wybór, ale również fachowa i profesjonalna obsługa. Jeżeli wśród naszych produktów nie znajdą Państwo rozwiązań spełniających indywidualne potrzeby, prosimy o kontakt. Jesteśmy w stanie dopasować nasze rozwiązania oświetleniowe do oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów. Nasi doradcy służą fachowym wsparciem na każdym etapie składania zamówienia, a także podczas późniejszego użytkowania naszego oświetlenia.

Wszystkie zamówione w naszym sklepie internetowym produkty pakujemy w sposób bezpieczny i łatwy w transporcie oraz wysyłamy najszybciej jak to możliwe. Możliwa jest wysyłka zarówno na terenie Polski, jak i za granicę. Jakość i niezawodność naszych produktów docenili już użytkownicy pod każdą szerokością geograficzną. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszych innowacyjnych i zaawansowanych technologicznie rozwiązań oświetleniowych.

 

NIE KUPUJ BYLE CZEGO

Dostarczamy towar dyskretnie korzystając również z sieci:
paczkomaty 24/7
 

 

Wybrane produkty promocyjne

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl

» przeczytaj wszystkie opinie