wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Podświetlane billboardy – jak zdobywać klientów nocą
Dodatkowe opcje przeglądania
Kontakt
Hity sklepowe
Opinie o produktach
Zmiana języka
PolskiAngielskiNiemieckiRosyjskiCzeski
Waluta
Chmura tagów
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Podświetlane billboardy – jak zdobywać klientów nocą

Podświetlane billboardy – jak zdobywać klientów nocą

 

Podświetlane billboardy pełnią dziś ważną funkcję, gdy chcesz zwrócić uwagę na lokalizację lub określony produkt. Szczególnie w ciemności podświetlone billboardy wyraźnie się wyróżniają i przyciągają uwagę. W ten sposób można pobudzić uwagę klientów.

 

Te billboardy udowadniają, że dobre treści reklamowe i sprytna prezentacja prowadzą do sukcesu i wyróżniają firmę pozytywnie na tle konkurencji. Obecnie istnieje wiele różnych sposobów skutecznego wykorzystania światła do reklamy, które można wykorzystać zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

 

Podświetlane billboardy zwiększają konkurencyjność

 

Jeśli chcesz pozostać konkurencyjny dzisiaj, musisz być w stanie ponownie skupić się na własnej firmie lub produkcie klienta. Podczas gdy tablice łupkowe z odręcznymi komunikatami reklamowymi były nadal obiecującym medium reklamowym w przeszłości, dziś klienci stawiają wyższe wymagania. Podświetlany billboard jest obecnie jednym z najskuteczniejszych sposobów przyciągania uwagi.

 

Światło zawsze ma szczególny wpływ na ludzi. Nie tylko światło słoneczne, ale sztuczne światło może mieć bardzo specyficzny efekt. Ciepłe światło z żółtymi liśćmi działa relaksująco i uspokajająco na widza, podczas gdy światło ma działanie stymulujące. Udowodniono, że dzięki przemyślanemu projektowi podświetlanej reklamy można osiągnąć znacznie lepsze efekty niż przy innych nośnikach reklamowych. Dlatego warto również zainwestować w taką reklamę.

 

Niski pobór mocy i długa żywotność dzięki technologii LED

 

Technologia LED sprawiła, że podświetlane billboardy stały się coraz bardziej popularnym nośnikiem reklamy. Światła LED zużywają niewiele energii, więc działanie billboardu nie powoduje dużego zużycia energii. Ponadto żarówka ta ma bardzo długą żywotność i może świecić przez tysiące godzin, zanim będzie musiała zostać wymieniona.

 

Podświetlane billboardy mogą zatem świecić cicho przez całą noc, a tym samym osiągnąć maksymalny efekt. Możesz także wybrać kolor światła, które oświetla billboard LED. Pozwala to wpływać na nastrój, który chcesz osiągnąć za pomocą billboardu. Na przykład zimne światło osiąga zupełnie inny efekt niż światło ciepłe, więc możesz zastanowić się, który kolor światła najlepiej pasuje do Twojego przekazu reklamowego.

 

Co należy wziąć pod uwagę przy wyborze podświetlanego billboardu?

 

Projektując podświetlany billboard, należy wziąć pod uwagę różne aspekty, które często mają związek z miejscem, w którym billboard ma zostać umieszczony. Na przykład ekspozycja powinna odpowiadać środowisku, w którym znajduje się billboard. Jeśli jest to jasno oświetlone środowisko, potrzebujesz wysokiej jasności, aby deska mogła wyróżnić się z tła. Jeśli otoczenie jest raczej ciemne, wymagana jest mniejsza jasność.

 

Ważne jest również, aby zastanowić się, w jakiej odległości widz ma od billboardu. Jeśli billboard znajduje się daleko od widza, konieczne jest użycie dużych liter i grafiki, aby był wyraźnie rozpoznawalny. Jeśli jednak tablica jest umieszczona w bezpośrednim sąsiedztwie widza , litery i grafiki muszą być odpowiednio mniejsze, aby widz mógł uchwycić przekaz reklamowy na pierwszy rzut oka.

 

Profile LED do podświetlania szyldów reklamowych

 

Profile LED idealnie nadają się do oświetlania billboardów. Profile można zamontować wokół płyty i w ten sposób rzucać jednolite światło na płytę. Do użytku na zewnątrz można wybrać profile, które są wodoodporne i doskonale wytrzymują warunki atmosferyczne.< / p>

 

Wewnątrz profili taśmy LED są po prostu wklejone. Profile są zazwyczaj wykonane z lekkiego aluminium i zapewniają optymalną ochronę pasków, a także chronią przed uszkodzeniami mechanicznymi. Takie oświetlenie można łatwo zainstalować i, w pewnych okolicznościach, przymocować do istniejącego billboardu.

 

znak oświetlenie reflektorem

 

Reflektory mogą być używane na wiele sposobów i mogą umieścić znaki reklamowe we właściwym świetle. Ważne jest, aby wybrać reflektory, które mogą całkowicie oświetlić znak reklamowy lub napis, a także zapewnić optymalną kontrolę światła. Ponadto ważne jest, aby zainstalować reflektory w taki sposób, aby widz nie był oślepiony reflektorami.

 

spring, reflektory halogenowe były najczęściej używane do uzyskania optymalnego efektu świetlnego. nnen. Jednak reflektory halogenowe są coraz częściej zastępowane przez reflektory LED, które oferują doskonałą jakość światła, a także przekonują znacznie niższymi kosztami energii elektrycznej. Obecnie reflektory halogenowe nie są już sprzedawane w całej UE.

 

Dziś reflektory LED oferowane są w różnych wzorach, które wyróżniają się atrakcyjnym wyglądem. Jest to szczególnie korzystne w ciągu dnia, gdy światła są wyłączone. Reflektor nie wyglądał na stary i nie pasował harmonijnie do tarczy.

 

Billboard LED jako digital signage

 

Jeśli chcesz uzyskać optymalną elastyczność na billboardzie, powinieneś dowiedzieć się o digital signage.

 

To nie jest statyczny billboard w klasycznym sensie, ale ekran, na którym mogą być wyświetlane różne komunikaty reklamowe. Takie billboardy są szczególnie odpowiednie, jeśli na przykład chcesz użyć różnych komunikatów reklamowych przed centrum handlowym w ciągu dnia, aby zwrócić się do innej klienteli.

 

Oprócz obrazów stojących można również używać filmów. WLAN lub transmisja danych umożliwiają import żądanego komunikatu reklamowego w prosty sposób. Technologia ta staje się dziś coraz bardziej opłacalna, więc coraz więcej firm decyduje się na digital signage.

 

Podświetlany billboard jako nowoczesne rozwiązanie do reklamy wewnętrznej

 

Ciekawe efekty można osiągnąć nie tylko dzięki podświetlanym billboardom. Ten rodzaj ruchu doskonale sprawdza się również w pomieszczeniach. Ten rodzaj reklamy można wykorzystać na przykład w centrum handlowym, aby podkreślić własną działalność i przyciągnąć uwagę klienta. Ponadto okazuje się również bardzo skuteczny na targach. Neon na stoisku targowym może okazać się prawdziwym magnesem dla klientów.

 

Podświetlane billboardy mogą przybierać różne kształty we wnętrzach. Pylon świetlny okazuje się być wolnostojącym wyświetlaczem reklamowym, który można łatwo transportować i podłączać za pomocą gniazdka . Dzięki temu można go łatwo umieścić przed stoiskiem wystawienniczym, gdzie przyciąga uwagę klientów. Tak nowoczesny nośnik reklamy wygląda bardzo profesjonalnie i może zwiększyć zainteresowanie potencjalnych klientów.

 

Dla centrum handlowego doskonałym rozwiązaniem jest również kaseton, który jest podświetlany od wewnątrz za pomocą trybów LED. Taki lightbox może służyć jako korek klienta i często jest pierwszym punktem kontaktu dla klienta, który wzbudza zainteresowanie w bezpośrednim sąsiedztwie firmy.

 

Wnioski

 

Inteligentne oświetlenie może zmienić prosty billboard w wysoce skuteczne narzędzie reklamowe, które nieodparcie przyciąga uwagę klientów.  Inwestowanie w podświetlane billboardy jest opłacalne i daje możliwość uzyskania przewagi nad konkurencją.

 

 


Przejdź do strony głównej

Oświetlenie schodowe

Listwy LED, profil ledowy, profile LED

Lampki schodowe, oprawa schodowa

Czujnik ruchu schodowy, czujnik ruchu i zmierzchowy

Taśmy ledowe, ledy do pokoju

Zasilacze LED

Oprawy sufitowe, oczka sufitowe

Ściemniacz LED, sterownik led

Zobacz nasze nowości

01234
0
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu