wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » MI-LIGHT, MILIGHT2 » Żarówki LED - zdalnie sterowne
Zmiana języka
PolskiAngielskiNiemieckiRosyjskiCzeski
Waluta
Kontakt
Hity sklepowe
Opinie o produktach
Statystyka
  • Aktualnie klientów na stronie: 1
  • Sklep odwiedziło: 2749763 klientów
  • Sklep działa od: 10-10-2010
Chmura tagów

Żarówki LED - zdalnie sterowne

Żarówki LED - zdalnie sterowne
Żarówka Milight to w zasadzie dwa urządzenia połączone w jedno. Ten produkt to źródło przyjaznego dla ludzkiego oka światła, którym można sterować korzystając z Wi-Fi. Tego typu rozwiązanie jest bardzo nowoczesne i bardzo wygodne w codziennym zastosowaniu.

Żarówka Milight w domu może pełnić różnorodne funkcje, od bycia głównym oświetleniem wnętrza, poprzez funkcje dekoracyjne na przykład w plafonach. Produkt ten posiada trzonek w najbardziej popularnym rozmiarze E27, dzięki czemu żarówka Milight z powodzeniem może zastępować klasyczne produkty tego typu. Dzięki wykorzystaniu diod LED, jest oświetleniem bardzo energooszczędnym i przyjaznym dla środowiska, ponieważ w jego wnętrzu nie znajduje się niebezpieczna, rakotwórcza rtęć.  Z pewnością odczujesz oszczędności.

Żarówka Milight umożliwia również ciekawą aranżację wnętrza, dzięki wykorzystaniu RGB, czyli zmiany koloru żarówki. Dzięki temu możesz również wybrać ciepły albo chłodny odcień bieli i cieszyć się przyjaznym światłem, dopasowanym do okoliczności. Kolorowe oświetlenie doda wnętrzu klimatu.

Żarówki Milight mogą być grupowane, a ich ilość w grupie nie wpływa na użytkowanie. Dzięki użytkowaniu specjalnego pilota, którym może być również smartfon z systemem Android lub iOS, z łatwością dodasz kolejną żarówkę do sterownika albo ją usuniesz. Żarówki Milight zakupisz także w zestawie z routerem Wi-Fi i innymi, przydatnymi gadżetami.

Żarówki tworzone w ramach marki Milight mają zdolność do trwałości świecenia na poziomie kilkudziesięciu tysięcy godzin, co w praktyce pozwala na nawet 25 lat bezawaryjnej funkcjonalności. Dzięki temu raz zakupiony produkt posłuży ci przez naprawdę bardzo wiele lat. Z pewnością będzie to zakup, który szybko się zwróci.

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości
Tylko promocje

01234
0
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl