wyszukiwanie zaawansowane
» » Panel kontrolny
Sterowniki schodowe, oświetlenie schodów - katalog <===

Zmiana języka

PolskiAngielskiNiemieckiRosyjskiCzeski

Kontakt

Hity sklepowe

Opinie o produktach

Statystyka

  • Aktualnie klientów na stronie: 9
  • Sklep odwiedziło: 2237784 klientów
  • Sklep działa od: 10-10-2010

Panel kontrolny

Panel kontrolny
Panel kontrolny Milight jest niezbędnym elementem uzupełniającym cały system. Decydując się na zakup, wybierz produkt wysokiej jakości, który posłuży ci przez lata i sprawi, że zarządzanie oświetleniem w twoim domu lub firmie stanie się proste.

Dzięki dotykowemu panelowi montowanemu na ścianie, za jednym dotknięciem opuszki palca wyczarujesz w swoim wnętrzu magiczną atmosferę tylko przy pomocy światła. Proponowane w niniejszej kategorii panele, to nowoczesne urządzenia, które mogą także pełnić rolę ściemniacza. W zależności od wybranego modelu, mogą one obsługiwać na przykład dobór kolorów diod RGBW. Kontrolery są proste w obsłudze. Dzięki panelowi dotykowemu i wygodnej podziałce, precyzyjnie ustalisz różne parametry oświetlenia.

Propozycje panelów kontrolnych posiadają także funkcje pamięci, dzięki czemu zapamiętują ostatnie ustawienie. Jeżeli jest najbardziej optymalne, pozwoli ci od razu wprowadzić do pomieszczenia swój ulubiony klimat.

Przy pomocy jednego urządzenia można obsługiwać nawet cztery strefy i liczbę tę jeszcze poszerzyć. Samodzielnie zaprogramujesz podział i zdecydujesz, jakie punkty świetlne będą pracowały w danym momencie. Proponowane przez nas panele kontrolne są jednym z podstawowych elementów działania domu inteligentnego. Co najważniejsze, system Milight możesz wprowadzić do swojego wnętrza w dowolnym momencie i wcale nie musisz w tym celu organizować uciążliwego remontu.

Panel kontrolny to znakomity produkt dla osób ceniących ekologię i oszczędność. Ustalasz taki poziom oświetlenia, jaki jest ci w danym momencie potrzebny i zapobiegasz również bezsensownemu świeceniu się diod. Ustawienia dokonane przy pomocy pilota będą znakomitym rozwiązaniem także w przypadku przedsiębiorstw.

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości
Tylko promocje

01234
0
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl

» przeczytaj wszystkie opinie