wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Oświetlenie schodowe - LEDIX2 » MOZA
Zmiana języka
PolskiAngielskiNiemieckiRosyjskiCzeski
Waluta
Kontakt
Hity sklepowe
Opinie o produktach
Statystyka
  • Aktualnie klientów na stronie: 6
  • Sklep odwiedziło: 2749759 klientów
  • Sklep działa od: 10-10-2010
Chmura tagów

MOZA

MOZA
Oprawy LED Moza marki Zamel to produkty oświetleniowe wysokiej jakości. Posiadają liczne funkcjonalności i warianty, przez co są bardzo popularne i sprawdzają się w wielu miejscach.
 
Moza jest dostępna w czterech wariantach kolorystycznych: aluminium, grafit, stal drapana i patyna. W zależności od typu oprawy są dodatkowe opcje, jak wbudowany czujnik ruchu, czujnik zmierzchu, wbudowany akumulator podtrzymujący prace oprawy przez 1,5h. Ponadto można wybrać barwy światła. Jest dostępna tylko biała ciepła i zimna ale również - czerwony, niebieski, zielony, czy RGB. Wybrane typy są sterowane drogą radiową, mają możliwość ściemniania i rozjaśniania światła, czy współpracują z systemami solarnymi. Zasilanie 14V DC lub 230V AC.
 
Nasi Klienci wykorzystali te urządzenia na elewacjach budynków przy bocznych schodach prowadzących do wejścia do domu. Drugim częstym miejscem przeznaczonym oprawie były korytarze – krótkie w restauracjach, aby oświetlić kelnerowi drogę do kuchni i w długich holach domów wielorodzinnych powstałych z adaptacji hoteli pracowniczych.
 
O uniwersalności kolekcji Moza z pewnością decyduje prosty kształt – inspirowany figurami geometrycznymi i gama kolorystyczna. Sprawdzą się we wnętrzach klasycznych. Z powodzeniem posłużą w tych inspirowanych stylem vintage/retro – szczególnie w kolorach postarzanego złota. Pomieszczenia czerpiące ze Skandynawii najbardziej polubią się z szarymi oprawami. W ciągu dnia idealnie wtapiają się w wystrój wnętrza a kiedy są potrzebne i realizują swoją rolę źródła światła – otrzymujemy zamierzony efekt.


Oprawa charakteryzuje się:

• łatwą instalacją za pomocą taśmy dwustronnej, klejów lub wkrętów montażowych (dedykowane przykręcenie do puszki Ø60)
• stopniem ochrony IP44 co umożliwia jej montaż na zewnątrz pomieszczeń
• strumieniem świetlnym emitowanym na 2 płaszczyzny: dolną oraz przednią
• doskonałymi parametrami świetlnymi uzyskanymi poprzez zastosowanie diod LED najwyższej jakości firmy CREE
• powtarzalnością barwy światła
• dużym strumieniem świetlnym przy minimalnym poborze mocy
• wysoką jakością wykonania

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości
Tylko promocje

01234
0
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl