wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Oświetlenie schodowe - LEDIX2 » RUBI
Zmiana języka
PolskiAngielskiNiemieckiRosyjskiCzeski
Waluta
Kontakt
Hity sklepowe
Opinie o produktach
Statystyka
  • Aktualnie klientów na stronie: 1
  • Sklep odwiedziło: 2838203 klientów
  • Sklep działa od: 10-10-2010
Chmura tagów

RUBI

RUBI
Oprawy oświetleniowe LED RUBI na tle wszystkich pozostałych serii firmy Zamel wyróżnia kształt. Ramka jest okrągła i ma średnicę 7,3cm a sama oprawa przypomina koło odcięte nieco poniżej połowy. Producent w głównej prezentacji przedstawia aranżację schodów z wykorzystaniem modeli RUBI. Jednakże ich zastosowanie jest znacznie szersze. Z powodzeniem sprawdzą się w korytarzach, jako podświetlenie mebli, czy przy schodach.

Ważną zaletą tej oprawy jest wysoki stopień ochrony – IP56 i klasa ochronności III. Takie parametry maja produkty nie poszerzone o opcje dodatkowe. Poza tym inne modele mają sterowanie radiowe, możliwość zmiany kolorów światła sterownikiem RGB, wbudowany akumulator, czy czujnik ruchu. Te przeznaczone są do wnętrza, pokoju, biura… Poza tymi opcjami, do wyboru Klienta pozostaje kolor obudowy, barwa światła i napięcie.

Bez przeszkód współpracuje z ogniwami fotowoltaicznymi, przez co jest przyszłościowym rozwiązaniem. Trwałość diod, będących źródłem światła, szacuje się na 40 tys. godzin ciągłego świecenia. Przez ten czas są niższe rachunki za prąd i radość z ciekawej kreacji wnętrza, które zyskuje drugie życie po zmroku. To dobra inwestycja, szczególnie w przypadku planów i realizacji zainstalowania w swoim otoczeniu inteligentnych systemów oświetleniowych, które poprawiają komfort i bezpieczeństwo użytkowania przestrzeni, dekorują ją poprzez zmianę nastroju gdy jest ciemno.


Oprawa charakteryzuje się:

• łatwą instalacją za pomocą taśmy dwustronnej lub klejów montażowych
• stopniem ochrony IP56 co umożliwia jej montaż na zewnątrz pomieszczeń
• doskonałymi parametrami świetlnymi uzyskanymi poprzez zastosowanie diod LED najwyższej jakości firmy CREE
• powtarzalnością barwy światła
• dużym strumieniem świetlnym przy minimalnym poborze mocy
• wysoką jakością wykonania i trwałością szacowaną na 5 lat ciągłego świecenia (~40 000 h).
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości
Tylko promocje

01234
0
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl