wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Oświetlenie schodowe - LEDIX2 » SONA
Zmiana języka
PolskiAngielskiNiemieckiRosyjskiCzeski
Waluta
Kontakt
Hity sklepowe
Opinie o produktach
Statystyka
  • Aktualnie klientów na stronie: 8
  • Sklep odwiedziło: 2749793 klientów
  • Sklep działa od: 10-10-2010
Chmura tagów

SONA

SONA
Figury geometryczne inspirowały projektantów obudów LED, jakie proponujemy w tym dziale. Obudowy SONA marki Zamel są nowoczesną dekoracją, pasują do wielu miejsc, ale przede wszystkim wykorzystują w źródłach światła energooszczędną technologię ledową.

Oprawy powszechnie montuje się na ścianie tuż nad schodkami. Podobnie w przypadku korytarza – także na ścianie tuż nad podłogą. Jednakże modele SONA najlepiej sprawdzają się do oświetlania cokołów mebli ze względu na swoje niewielkie rozmiary. Specjalistyczne akcesoria dostępne w naszym sklepie pozwalają na współpracę tego typu oświetlenia np. z taśmami ledowymi, co poszerza horyzonty wyobraźni Klientów.

Sama kolekcja SONA to oferta złożona z trzech kształtów: prostokąta (oprawa bez ramki), kwadratu i koła. Każda z nich dostępna jest w kilku kolorach i może emitować światło w barwie, jaką Państwo sobie wybierzecie. Iluminacja pochodzi z praktycznie niewidocznego elementu a promieniowaniem kieruje opatentowany pryzmat. Oprawa ma grubość 2 mm. Waży zaledwie 38 gram. Jej parametry techniczne pozwalają na montaż na zewnątrz budynku.

Linia obudów wyjątkowo cenna dla projektantów wnętrz. Proponowane produkty są trwałe, mogą tworzyć wspaniałe iluminacje świetlne a w połączeniu w zestaw z inteligentnymi sterownikami wchodzą w skład systemów oświetlenia, reagujących na ruch lub ilość światła. Mogą zapalać się i gasnąć według zaprogramowanych ustawień skokowo lub łagodnie, czasowo lub na całą noc. Taki to komfort XXI wieku.


Oprawa charakteryzuje się:
 
• łatwą instalacją za pomocą taśmy dwustronnej lub klejów montażowych
• stopniem ochrony IP44 co umożliwia jej montaż na zewnątrz pomieszczeń
• doskonałymi parametrami świetlnymi uzyskanymi poprzez zastosowanie diod LED najwyższej jakości firmy CREE
• powtarzalnością barwy światła
• dużym strumieniem świetlnym przy minimalnym poborze mocy
• wysoką jakością wykonania i trwałością szacowaną na 5 lat ciągłego świecenia (~40 000 h).
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości
Tylko promocje

01234
0
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl